Yüksek Basınçlı Yıkama - Cleanvac Temizlik Makineleri

Yüksek Basınçlı Yıkama

yuksek basincli su jeti

Cleanvac yüksek basınçlı yıkama makineler kullanıcıların özel gereksinimlerini karşılayacak şekilde özel olarak üretilmektedir.
Cleanvac ailesi olarak basınçlı Yıkama Makinelerini gerekli su akışını ve basıncı sağlamak için özel olarak tasarlayarak Yüksek Basınçlı Temizleyiciler geliştirmiştir.

Su jetleri genel olarak 100 bar ile 1000 bar aralığında üretilebilinir. ihtiyaca göre sıcak soğuk yıkama özelliği de eklenebilmektedir. Basınçlı makineler Yüksek Basınçlı Temizleyiciler, ağır sanayi ve tersanedeki gemilerde mevcut tüm düzenlemelere ve gerekliliklere uygundur. Bayilerimiz ve teknik servislerimizle beraber basınçlı yıkama makinelerimizin bakım ve parçalarını sağlamak siz kullanıcılarımızın temizlik işlerinizin her yönünü geliştirmenize yardımcı olacaktır, böylece her zamankinden daha hızlı ve daha verimli bir şekilde temizleyebilirsiniz. Maksimum üretkenliğe ve minimum işletme maliyetlerine ve elde edebileceğiniz her dakikaya ihtiyacınız var. Basınçlı makinesini tamir ettirmek ve bakımını yapmak, düzgün çalışması için akıllıca bir şeydir. Türkiye’de yaygın servis merkezi ile, gerektiğinde basınçlı yıkama servisi ve bakım desteği için yerel bayinize ve servislerimize güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA