fbpx

Yüksek Basınçlı Su Jeti

yuksek basincli su jeti

Yüksek Basınçlı Su jeti

Yüksek basınçlı su jeti araç üzerine yerleştirilerek kullanılan bir temizleme cihazıdır. Cleanvac temizlik makinaları olarak satışını sunduğumuz bu ürün araçtan bağımsız olarak çalışmaktadır.  Bu makinanın oldukça kolay bir kullanımı vardır ve bu nedenle kullanıcılara zorluk çıkarmaz. Kendisi de çok ağır olmadığı için bir aracın üstüne yükleyerek rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Yüksek basınçlı su jeti ürünün en büyük avantajı hem sıcak hem de soğuk su ile çalışma hizmeti sunmasıdır.

Yüksek basınçlı su jetleri pek çok alanda kullanılıyor. Belediyelerde, sanayi tesislerinde, kumlama ve boyama sektöründe kullanılmaktadır. Bu çalışma alanlarında da araç üstüne konularak kullanılır. Bizler de Tektem firması olarak sizlere bu temizleme ürününü kaliteli bir şekilde sunuyoruz.

 

Yüksek Basınçlı Su Jeti Fiyatları

Yüksek basınçlı su jeti fiyatları hakkında kesin bilgi vermek çok yanlış olur. Çünkü yüksek basınçlı su jetinin de kendi arasında modelleri vardır ve her birinin kalitesi, özelliği ve kullanım alanı farklıdır. Bu nedenle yüksek basınçlı su jeti fiyatları birbirinden farklıdır. Firmamız müşterilerimize uygun fiyatlarla satış yapmaktadır ve aynı zamanda sattığımız ürünler oldukça kalitelidir.

Sizlerin de temizlik alanında yüksek basınçlı su jetine ihtiyacınız varsa Cleanvac temizlik makinalarından güvenle bu ürünü satın alabilirsiniz. Dilerseniz firmamıza gelerek dilerseniz internet sitemizden bu ürünü sipariş verebilirsiniz. Kullanım kılavuzundan gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Temizlik için bizi tercih etmelisiniz çünkü biz aradığınız her şeyi sizlere sunuyoruz.

 

1000 Bar Su Jeti

1000 bar su jeti yüksek basınçlı su jetleri arasında bulunan bir üründür. Bu tür makinalar yüzeysel temizlik yaparken kişilere büyük kolaylık sağlar. Özellikle geniş alanlara sahip yüzeylerde 1000 bar su jeti çok daha etkilidir. 1000 bar su jeti başta olmak üzere tüm yüksek basınçlı su jetleri sayesinde geniş yüzeysel alanlar hızlı bir şekilde temizlenebilir.

Bu makina sayesinde yüzeysel alan temizliği dışında çok sayıda temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak şöyle bir durum var ki 1000 bar su jetini ve diğer yüksek basınçlı su jeti ürünlerini kullanmak için bu konuda uzman olmak gerekir. Aksi takdirde makinayı verimli kullanmak pek mümkün değildir.

 

1000 bar su jeti
Cleanvac HP 1000

1000 Bar Su Jeti Fiyatları

1000 bar su jeti fiyatları da yüksek basınçlı yıkama makineleri fiyatları gibi değişkendir. Yıkama kapasite alanları ve modelleri gibi kriterler bu makinanın fiyatlarını yakından etkiler. Bu makinanın ne kadar olduğu konusunda kesin bilgi sahibi olmak için Cleanvac temizlik firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Yüzey temizleme işlemlerinde 1000 bar su jeti çok sık tercih edilir. Çünkü hem hızlı bir şekilde temizlik yapılmasını sağlar hem de pratiktir.

1000 bar su jeti başta olmak üzere tüm yüksek basınçlı modeller kişilere enerji tasarrufu sağlar. Bununla birlikte yüzey üzerinde bulunan tüm yağ, pas, çizik ve boya lekeleri kolaylıkla çıkabilir. Böylece zeminin boyası koruma altına alınmış olur ve korozyon oluşumunun önüne geçilmiş olunur. Zorlu lekelerin çıkarılmasında 1000 bar su jeti en kaliteli ve en avantajlı olan makine türüdür.

Su Jeti Kesim Makinası

Su jeti kesim makinası pek çok alanda tercih edilen ve çeşitli nedenler ile kullanılan bir makina türüdür. Özellikle kesim diklik kontrolünün önemli olduğu yerlerde daha sık tercih edilir. Örmek vermek gerekirse havacılık, savunma, elektronik ve otomotiv sektörlerinde çok sık tercih edilir. Su kesim makinasının kullanıcıya sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır. Örneğin oldukça hızlı bir makinadır ve hem uzun süreli hem de kısa süreli olarak farklı kesim zamanlamalarında kullanılabilir. Fason merkezlerinde ve hassas işlem yapan işletmelerde bu makine modeli çok tercih edilir. Cleanvac temizlik firması olarak satışını yapmış olduğumuz bu makina ise dünyanın en hızlı kesim yapabilen makinaları arasında yer alıyor.

Su jeti kesim makinasının kullanıma oldukça kolay olup kişinin isteğine göre bilgisayar ile desteklenebiliyor. Bu makinanın en iyi özelliği su altında bile kesim yapabilmesidir. İşlem yaptığı malzemeyi de kendisi belirleyerek kullanılan malzemeye göre ince yapı ya da düşük mod ile ayar sunmaktadır. Sizler de birbirinden kaliteli ve hızlı çözümler sunan Cleanvac temizlik makineleri müşteri hizmetlerini ararsanız sizlere en doğru seçim konusunda yardımcı olabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA