Yol Süpürme Makinesi - Cleanvac Temizlik Makineleri

Yol Süpürme Makinesi

Yol Süpürme Makinesi

Cleanvac temizlik araçları halı yıkama makineleri, elektrikli temizleme araçları, halı koltuk yıkama makineleri zemin temizleme makineleri gibi ürünlerin satışını yapmakta olan kurumsal firmadır. Her ne kadar evimiz ya da iş yerimizin, okullarımızı hastanelerimiz temizliği vs. yaşam alanlarımızın kadar yol temizliğinde çok önemlidir. Yolları bütün gün boyunca hem insan hem de araçlarla dolar. Haliyle sürekli kir, toz ve çöp kaplar. Dolayısı ile temiz ve sağlıklı bir çevre için mutlaka yolların ve sokakların temizlenmesi gerekmektedir.

Bu temizlik işlemleri maalesef süpürge fırça ya da ev tipi elektrikli süpürgeler ile mümkün olmamakta ve güçlü vakumlu Cleanvac yol süpürme makinesi ile temizlenmektedir. Firmanın yol süpürme makineleri, elektrikli, hibrit ve dizel olmak üzere 3 farklı çeşide sahiptir.  

 

Yol Süpürme Makineleri

Kurumsal firmamızı bünyesinde yer alan yol süpürme makineleri profesyonel temizlik açısından oldukça işlevsel araçlardır. Belediye hizmet açarları arasında yer alan bu ürünlerin kullanım alanları da oldukça geniştir. Yol süpürge makineleri hibrit, elektrikli ve dizel olarak farklı model ve özelliklerde üretilmektedir. 360 derece manevra kabiliyeti ergonomik tasarımı ve üst düzey performansı sayesinde rakiplerini bir adım geride bırakmıştır.

 

Yol Süpürme Makinesi Fiyatları

Yol süpürme makinesi fiyatları her üründe olduğu modeline özelliğine ve markasına göre farklılık göstermektedir. Fiyat teklifi almak için kurumsal firmamız ile iletişim sağlayabilirsiniz. Üst düzey performansa sahip temizlik makinelerini uygun fiyatlar ile satışa sunan kurumsal firmamız yol süpürme makineleri de çok cazip fiyatlar ile kullanımına sunuyor. Ancak yol süpürme makinesi alırken fiyattan önce ihtiyacına uygun modelleri tercih etmeniz sizin açınızdan daha avantajlı olacaktır. Yol süpürme makinelerini fiyatları belirleyen unsurların başında makinenin büyüklüğü, emiş gücü ve toz ve çöp toplama kapasitesi gelmektedir.

 

Elektrikli Yol Süpürme Makinesi

Elektrikli yol süpürge makinesi doğa çevre ve doğa dostu temizlik araçları arasında yer almaktadır. Bu özelliği sayesinde çoğunlukla tatil bölgeleri, üniversite ve diğer okullar, hastaneler ve üretim fabrikalarında tercih edilmektedir. Elektrikli yol süpürme makineleri elektrik ile çalıştığından dolayı yakıtlı modellerine göre oldukça maliyetidir. Elektrikli olduğundan dolayı gaz salımı yapmadığından dolayı doğa ve çevre dostu olmasının yanı sıra, fonksiyonel ve hızlı olduğundan cadde ve sokaklarda trafiğin akışına hiçbir şekilde engel olmamaktadır. Bu özelliği de elektrikli yol süpürge makinelerini trafik dostu bir cihaz olduğunu kanıtlıyor. Elektrikli çalışan yol süpürme makinelerinde bulunan vakum motoru da elektriklidir.

 

 

Hibrit Yol Süpürme Makineleri

Hibrit yol süpürme makineleri de tıpkı elektrikli yol süpürme makineleri gibi doğa dostu araçlardır.   Bu makinelerin yürüyüş motorlarında elektrik kullanılmıştır. Yakıtla çalışan vakum motorları üst düzey performans sağlamaktadır. Dizel yürüyüş motoru ile çalışmakta olan makinelerin doğaya ve bütçeye verdiği zararları en aza indirmek için hibrit yol süpürme makineleri ideal bir tercih olmaktadır.  Bu makineler hem elektrikli motor hem de yakıtlı motor ile çalışmaktadır.

 

Dizel Yol Süpürme Araçları

Dizel yol süpürme makineleri, kamu kuruluşları belediyeler vs geniş alanların temizliğinde kullanılmaktadır.

Yakıtlı sistemle çalıştığından dolayı uzun süre hiç durmadan açılabilir. Belirli kapasiteye kadar üretilen dizel yol süpürme makinelerin elektrik kısıtlamaları yapmadan istediğiniz kadar kullanma imkânı bulabilirsiniz.

 

Mini Yol Süpürme Makineleri 

Yol süpürme makineleri arasında alan mini yol süpürme makinesi trafiğine kapalı iç ve dış alanlarda kullanılmaktadır. Akülü ya da yakıt süreli olarak üretilen bu modellerde 360 derece dönebilen manevraları ve kompakt yapıları sayesinde en dar alanları bile rahat ve hızlı bir şekilde temizleme özelliğine sahiptir. Mini yol süpürme makineleri jel akü ile çalışmaktadır. Ayrıca bu modeller de hem damperli çöp boşaltma sistemi hem elle çöp boşaltabilen kovalı sistem bulunmaktadır. Şarj edilebilme özelliğine sahiptir ve makine tam şarj dildiğinde 3 -4 saat boyunca hiç durmadan çalışabilir.

 

Cleanvac Yol Süpürme Makinesinin Kullanmanın Avantajları,

Cleanvac yol süpürme makinesi ile Sektörüne adım attığı günden bu yana kaliteli ve garantili temizlik araçları satışı yapmakta olan firmamız uygun fiyat politikası ile faaliyet göstermektedir. Profesyonel yol süpürme makinesi denildiğinde ilk akla gelen markaya olmayı başarmış firmamız yerli üretimini tüm avantajlarını kullanarak üst düzey performans sağlayan hızlı pratik ve opsiyonel özellikli araçlar sunmaktadır. Yol süpürme makinesi ve ekipmanları için Cleanvac firmasından hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA