fbpx

Yıkama Makinesi

Yıkama Makinesi

Temizlik sektörü her zaman en yoğun sektörlerden biri olmuştur. Gerek araç yıkama gerek halı yıkama gibi çok geniş bir alanda hizmet sunan bir sektördür. Bu alanda işlerin hızlı ve kaliteli şekilde yürütülebilmesi için Cleanvac firmamızdan en iyi makineleri temin edebilirsiniz. Yıkama makinesi kategorisinde çok farklı özellikte makineyi bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu makineler;

  • Basınçlı yıkama makinesi
  • Endüstriyel basınçlı yıkama makinesi
  • Buharlı araç yıkama makinesi
  • Jetonlu araç yıkama makinesi

Gibi makine çeşitleridir. Bunların yanında halı yıkama ve kurutma makineleri de firmamız tarafından satılmaktadır. Büyük halı yıkama fabrikalarında kullanılabilecek ölçüde olan bu makineler sayesinde halıları kısa sürede yıkayarak müşterilerinize teslim etme imkânı bulabilirsiniz.

 

Yıkama Makinesi Fiyatları

Yıkama makinesi satışı yapan firmamız birçok farklı sektörde kullanılabilecek olan makineyi sizlere sunmaya özen gösteriyor. Yıkama makinesi fiyatları birbirinden farklı olsa da her makine taşıdığı özelliğe göre kullanıcısına büyük faydalar sunuyor. Fiyatlar konusunda firmamızdan daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Çünkü her temizleme sektörü farklı makine kullanımı gerçekleştiriyor. Halı yıkama makinesinden araç yıkama makinesine kadar çok geniş bir yıkama makinesi skalası sunuyor. Dilediğiniz makineye kısa bir süre içerisinde sahip olabilir ve kendi alanınızda rakipsiz bir işletme haline gelebilirsiniz. Bu makineler dayanıklı makineler olduğu için yoğun çalışan iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir cihazlardır.

 

Yıkama Makineleri

Firmamızın satışa sunduğu yıkama makineleri özellikleri sayesinde çok geniş olanaklar sunmaktadır. Hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etme imkânınız bulunacaktır. Sektörünüz halı yıkama sektörü ise çiftli yıkama özelliği sergileyen büyük boyutlu halı yıkama makinelerimizden faydalanabilirsiniz. Geniş alanlarda faaliyet gösteren endüstriyel işletmeler için basınçlı yıkama makineleri tercih edilirken araç yıkamada jetonlu araç yıkama ya da buharlı araç yıkama makineleri tercih edilmektedir. Bu makineler temizlik açısından son derece yüksek standartlara sahiptir. Hem çok daha az yorarken hem de istenilen temizliği olması gerektiği şekilde yerine getiriyor. Zaman konusunda da sizlere önemli bir tasarruf sağlıyor. Kullanım açısından da her makinenin kullanım kılavuzunu makine ile birlikte müşterilerimize gönderiyoruz.

 

Otomatik Halı Yıkama Makineleri

Günümüzde halı yıkamak büyük zahmet isteyen temizlik işleri arasında yer alıyor. Böyle zamanlarda insanlar çok fazla yorulmamak adına halılarını temizleme atölyelerine ya da halı yıkama fabrikalarına gönderiyorlar. Bu ortamlarda halıların en iyi hijyeni bulabilmesi ve kalıcı lekelerinden arındırılabilmesi için yüksek teknoloji ürünü olan halı yıkama makinelerinin kullanılması gerekiyor. Otomatik halı yıkama makineleri son derece işlevsel makinelerimiz arasında bulunuyor. Tükettiği enerji, deterjan ve su konusunda oldukça idareli makinelerdir. Uluslararası alanda kabul görmüş markaların makineleri olduğu için de çok güvenilir makinelerdir. Halıların hem arka hem de ön kısımlarını yıkayarak derinlemesine bir temizlik sunan özel üretilen makinelerdir. Halı yıkama firmalarına satışını yaptığımız tam otomatik halı yıkama makineleri bir günde yaklaşık olarak 1500- 2000 metrekare halıyı yıkayabilecek kapasitededir.

 

Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri

Basınçlı yıkama makineleri de oldukça ilgi gören makinelerdir. Bu makineler hem araç yıkamada hem de geniş alanların yıkanmasında kullanılan cihazlardır. Özellikle yoğun yağ ve pas lekesi gibi lekelerin bulunduğu yerlerde basınçlı yıkama makinelerinin etkisi son derece iyidir. Çünkü bu makineler suyu şiddetli ve tazyikli şekilde zemine püskürtüyor. Bu da lekelerin daha kolay şekilde temizlenmesine olanak tanıyor. Geniş alanların temizlenmesinde basınçlı yıkama makinelerimiz büyük avantajlar sunmaktadır. Bu makineler için yedek parçaları da yine firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

Araç Yıkama Makinesi Modelleri

Araç yıkama sırasında temizliğin derinlemesine sağlanabilmesi için de makine çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu makinelerimizin de farklı çeşitleri bulunuyor. Buharlı yıkama ya da jetonlu yıkama modelleri kullanım şekline göre tercih edilebilmektedir. Firmamızın sunduğu araç yıkama makineleri bir arabanın ya da otobüsün hem iç hem de dış kısımlarını çok rahat bir şekilde yıkama imkânı sunmaktadır. Bu makineler yardımı ile kısa sürede birçok aracı temizleyebilir ve işletmenizi çok daha iyi yerlere taşıyabilirsiniz. Cleanvac firmamızın sunduğu araç yıkama makinelerini uzun yıllar kullanabilirsiniz. Çünkü dayanıklı malzemeden üretilen ve yedek parça sorunu olmayan makinelerdir. Tüm sektörel yıkama makinelerini firmamızdan en uygun koşullarda ve fiyatlarda temin edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA