fbpx

Yıkama Makinası

Cleanvac yıkama makinası

Yıkama Makinası

Cleanvac yıkama makinası
yikama makinasi

Cleanvac firması olarak üretimini yaptığımız yıkama makinası çok basit bir çalışma prensibine sahiptir. Çalışma sistemi genel olarak basit bir kompresör sistemine dayanmaktadır. Satışını yaptığımız yıkama makinasını evlerde, işyerlerinde, bahçelerde ve peyzaj alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yıkama makinası açık alanlarda rahatlıkla temizlik yapma fırsatını sizlere sunuyor.

Yıkama makinası sayesinde ister deterjanlı ister deterjansız bir şekilde yıkama yapabilirsiniz. O an deterjanınız yoksa bile aynı kalitede makinaya deterjan koymadan da yıkama yapabilirsiniz. Basit yıkama sistemi sayesinde hem vakitten hem nakitten kazanç elde edebilirsiniz. Kısa sürede her yeri tertemiz yapmak istiyorsanız bu makine tam da size göre.

 

Makinamız Hem Bireysel Hem Kurumsal

Firmamızın satışını yapmış olduğu yıkama makinası bireysel, kurumsal ve profesyonel kullanım için uygundur. Bunun yanı sıra endüstriyel kullanımlar için basınçlı yıkama makinamız da mevcuttur. Böylece dilediğiniz alanda yıkama makinasını kullanabilirsiniz. Yıkama makinası deterjanlı ve deterjansız temizliğin gerektiği her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Bahçe temizliği, havuz temizliği, oto temizliği, fabrika temizliği, ofis temizliği ve aklınıza gelebilecek neresi varsa kullanabilirsiniz.

Sanayi tipi temizliğinde, iş makinası ve kamyon temizliğinde de bu makinayı kullanabilirsiniz. Özellikle büyük alanlarda sizlere çok büyük kolaylık sağlayacaktır ve işiniz daha kısa sürecektir. Firmamızın satışını yaptığı yıkama makinasında elektrikli ve mazotlu modeller bulunuyor. Elektrikli yıkama makinası modelleri elektrik ile çalışırken mazotlular benzin ile çalışıyor. Sizler kendinize hangisini uygun görürseniz o modeli satın alabilirsiniz.

Basınçlı yıkama makinalarımızda hem elektrik hem mazot mevcuttur. Yani elektriğin olmadığı alanlarda mazotla, mazotun bittiği yerde elektrikle makinayı çalıştırarak işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bunun size çok büyük kolaylık sağladığını göreceksiniz, özellikle iş yerinde kullanıyorsanız daha hızlı çalıştığınızı fark edeceksiniz.

 

Yıkama Makinasının Çalışma Prensibi

Yıkama makinasının çalışma prensibi genel olarak pompa ile dışarıdan gelen suyu çekerek çalışıyor diyebiliriz. Bu makinada dışarıdan alınan su aslında bir kompresör görevi görmektedir. Pompaya basılan su tercihe göre 120 c ile 150 c arasında ayarlanabilir. Çalıştığınız yerin durumuna göre makinanın basıncını üstündeki düğmeden ayarlayabilirsiniz. Bazı makinalarda 350 bara kadar basınç seviyesi bulunuyor. Bu daha çok endüstriyel alanlarda kullanılıyor.

Yüksek basınçlı su çıkışı ile de gündelik işlerinizden ağır iş sanayisine kadar pek çok alanda yıkama makinasını kullanabiliyorsunuz. Bu da sizlere ekstra kolaylık sağlıyor ve kullanım alanı geniş olduğu için pek çok kişi bu makinanın marifetinden yararlanabiliyor.

 

Yıkama Makinasında Pompanın Önemi Nedir?

Firmamızın ürettiği yıkama makinalarında pompa kuşkusuz en önemli parçadır. Pompa olmadan yıkama işleminin yapılması mümkün değildir. Pompa makinanın kalbi olarak adlandırılabilir. Su çıkışı direk pompadan olacağı için pompanın çok kaliteli olması gerekir. Bizler de en baştan kaliteli malzemeden pompa üretiyoruz ve ileriki günlerde pompa arıza yaparsa orijinal parça ile değişimini sağlıyoruz.

Yıkama makinasında bulunan pompa kompresör görevi görerek üzerinde bulunan uç basınç seviyesini ayarlıyor. Bu nedenle makinada bozulan bir pompa işleri alt üst ediyor. Bizler piyasadaki en kaliteli pompayı kullanıyoruz ve kullandığımız pompalar 1,5 litre yağ alım seviyesine sahiptir. Bu da demek oluyor ki pompalarımız dolayısıyla makinamız en ağır çalışma şartlarında bile sizlere vermesi gereken hizmeti verebiliyor. Aynı zamanda uzun zamanda az maliyetli çalışma imkânını sunuyor.

 

Yıkama Makinası Modelleri

Firmamızın satışını yaptığı yıkama makinaları soğuk sulu ve sıcak sulu olmak üzere iki grupta inceleniyor. Bu makinalarda soğuk sulu çalışan makinalara ilave olarak mazotlu ya da elektrikli olmak üzere iki farklı şekilde çalışma prensibi bulunuyor. Bu durumda pompa ucundaki su sıcaklığını 30 derece ile 140 derece arasında değiştirmektedir. Tabi ki sıcaklık seviyesi makine modeline göre artış ya da azalış gösterebilir.

Firmamızda ihtiyacınıza yönelik her türlü yıkama makinası bulabilirsiniz. Bizler sizler için her zaman daha iyisini yapmaya çalışıyoruz ve bu nedenle de sizleri memnun etmek bizim için bir lütuf. Cleanvac firması olarak satışını yaptığımız tüm makinaların 2 yıl garanti süresi bulunuyor. 2 yıllık bu süreçte makinanız bozulursa ücretsiz olarak yenisi ile değiştiriyoruz. Bu nedenle bizlere güvenebilir ve temizlikte bizi seçebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA