ULV CİHAZI - Cleanvac Temizlik Makineleri

ULV CİHAZI

ulvc 50

ULV CİHAZI

Cleanvac ULV 50 dezenfeksiyon makineleri ağırlıklı olarak dezenfektanların, haşere ilaçlarının ve tarım ilaçlarının uygulanması için kullanılır. ULV sisleme makinelerimiz, kırım çapı 5-0.45 mikron arasında olan Ultra Düşük Hacimli (ULV) damlacıklardan oluşan bir sis veya buğu üretir. Çalışmalar, bu büyüklükteki damlacıkların virüsler mikroplar patojenlerle, vektör taşıyıcılarla ve zararlılarla mücadele etmek için ideal olduğunu göstermiştir. Ek olarak, formülasyonlar% 10-90 konsantrasyonlarda ve dakikada 0,3 litreye kadar (saatte 18 litre) akış hızlarında uygulanarak Hacim Medyan Çap (VMD) spektrumunda daha verimli hale getirilebilir.

 

DEZENFEKTAN MAKİNESİ

Geleneksel Dezenfektan makineleri, böceklere ve virüslere ULV teknolojisinden daha az etkili bir şekilde ulaşır. Bunun nedeni, geleneksel püskürtücüler, püskürtülen tüm alanı tam olarak kaplamayan, 100-200 mikron arasında daha büyük damlacık boyutlarını püskürtmesidir. El ile püskürtücüler ürettikleri damlacık boyutunun yanı sıra çok zaman alıcı ve kullanımı zordur. Benzinli veya Dizel Motorlu versiyonlar daha hızlı püskürtmelerine rağmen, yüzeyleri çok ıslak bıraktıkları ve egzoz gazları ürettikleri için iç mekan kullanımı için uygun değildir. Manuel püskürtücüler, avlu alanları ve bahçeler gibi yerlerde yakından müdahale etmeniz gerektiğinde gerektiğinde idealdir.

 

CLEANVAC ULV 50 TERMAL SİSLEME

Dezenfeksiyon işlemlerinde Termal Sisleme, yaklaşık 0.45 mikron boyutunda damlacıklardan oluşan çok yoğun ve görünür bir sis üreten böcek ilaçlarını veya dezenfektanları Termal sisleme, yöntemi ile vektör taşıyıcıları ve zararlıları dezenfekte etmek, bunlarla mücadele etmek için dış mekan ve iç mekan kullanımı için idealdir CLEANVAC ailesi olarak ULV 50 dezenfeksiyon makinesi ile su bazlı kimyasalları da   sisleyebilen çift işlevli bir termal sisleme cihazı üretmeyi başardık.  ULV Cihazları, kimyasalları veya dezenfektanları özel olarak tasarlanmış bir nozul aracılığıyla sıkıştırarak çalışır ince bir soğuk sis veya aerosol üretir. Elektrikli portatif versiyonlar egzoz gazı üretmediklerinden ve daha az gürültülü olduklarından özellikle iç mekan uygulamaları için idealdir. Bu ULV sisleme makineleri hem yağ hem de su bazlı çözümler uygulayabilir. Sivrisinek, sinek, pire, akar ve hamamböceği gibi böcek ve zararlıları taşıyan vektörler, günümüzde dünyada en yaygın biyolojik hastalık bulaşmalarının sebebidir. Bu süreçte sadece küçük miktarlarda böcek ilacı kullanıldığından, sisleme yönteminin en verimli kontrol yöntemi olduğu endüstri profesyonelleri tarafından genel olarak kabul edilmektedir. ULV MAKİNELERİ NİN FAYDALARI İnfluenza Viral enfeksiyonları, gelişmiş ülkelerde gıda zehirlenmesi vakalarının yaklaşık üçte birini oluşturur. Bu virüslerin örnekleri arasında Norovirüs ve Rotovirüs yer alır. Diğer yaygın viral enfeksiyonlar arasında soğuk algınlığı virüsleri ve Mevsimsel grip (grip) bulunur. Büyüyen küresel nüfus nedeniyle artan bir endişe, H1N1 (domuz gribi) ve H5N1 kuş gribi türü gibi hayvan veya kuştan insana bulaşmalardır. Bu enfeksiyonların yayılmasını durdurmak için bir sisleme cihazı kullanılarak yüzeylerin dezenfeksiyonu çok önemlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA