Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası - Cleanvac Temizlik Makineleri

Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası

Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası

Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası

Tam otomatik halı yıkama makinası denildiği zaman akla pek çok model gelebilir. İlk olarak farklı özellikleri birbiriyle karıştırmamak gerekiyor. Keza işletmelerin sunduğu hizmet, müşteri talepleri ve potansiyel işler göz önüne alınarak makine tercihi yapılmalıdır. Cleanvac halı yıkama makinesi satın alacakların ilk tercihi olduğu için bu alanda pek çok alternatif sunabiliyor.

 

Öncelikli olarak masa tipi otomatik halı yıkama makinaları tercih edilebiliyor. Çoğunlukla ev halılarını yıkayan giriş seviyesindeki halı yıkama tesislerinin ilk tercihi oluyor. Fakat iş hacmi büyüdükçe daha da fazlasına ihtiyaç duyulacağı kesin.

 

Hemen akabinde de orta seviye halı yıkama makineleri ile karşılaşılabiliyor. Tamamıyla profesyonel hizmet olgusuyla hareket eden büyük ölçekli işletmeler içinse full otomatik halı yıkama makinası tercih edilmeye başlanıyor. Burada temel özellikleri arasında ihtiyaç duyulan tüm işlemler yer alıyor. En iyi şarlarda halı yıkama işleminin yapılması haricinde zamandan ve elemandan kâr edilmesiyle beraber kâr marjını üst noktalara çıkarmayı başarıyor.

 

Full Otomatik Halı Yıkama Makinası Ne İşe Yarar?

 

Tam otomatik halı yıkama makinaları özellik bakımından tatmin edici performans raporlarına sahip. Burada diğerlerine nazaran en temel fark ise hepsi bir arada bir sisteme sahip olmasıdır. Yani tesis içerisinde halının temizliği ile ilgili tüm işlemleri tek bir makina ile yapabilirsiniz. Bunun tesis içerisinde yerden tasarruf sağlamak ve daha fazla halı yıkama makinesi konuşlandırmak için de önemli bir adım olacağından şüphe yok.

 

Teorik olarak full otomatik halı yıkama makineleri tarafından yürütülen işlemler şu şekilde sıralanıyor.

  • Otomatik su ayarı
  • Otomatik deterjan ve temizlik malzemesi ayarı
  • Otomatik fırça ayarı
  • Disk fırçalar
  • Rulo fırça
  • Halı altı yıkama fırçası
  • Gelberi

 

Tamamıyla otomasyon üzerine kurgulanmış bir makine olmasından ötürü tek bir eleman ihtiyacıyla tüm gün çalışmaya göre programlanmıştır. Ufak parçalardan büyük halılara kadar tüm ürünler için kullanılabilir. Eleman tasarrufu sağladığı gibi enerji tasarrufuyla bezenmiş bağımsız motorları sayesinde her açıdan kâr sağlamaktadır.

 

Tam otomatik halı yıkama makineleri hakkında daha geniş bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Günlük olarak belirleyeceğiniz iş hacmine bağlı olarak üç farklı otomatik halı yıkama makinesi modeli ile karşılaşacaksınız.

 

Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası Ne Kadar Halı Yıkayabilir?

 

Tam otomatik halı yıkama makinesi kapasitesi ile tüm işlerinizi tam zamanında yapabilirsiniz. Tabi ki makine modellerine bağlı olarak bu limitler ve kapasiteler değişebiliyor. Ancak maksimum düzeyde düşünerek olası iş yoğunluğunu hesaba katmak gerekiyor. Haliyle günlük halı yıkama kapasitesi 2.000 metrekare seviyesine gelebiliyor. Bu kadar muazzam bir hızla harika sonuçlar doğurmasından ötürü full otomatik halı yıkama makinaları daha fazla tercih edilmeye başlanıyor.

 

Ayrıca otomatik bir sistemle çalıştığı için hiçbir koşulda eleman ihtiyacına gerek kalmıyor. Sadece tek bir elemanın kontrolüyle makinenin tüm işlemleri otomatik olarak yapması sağlanmış oluyor. Kontrol edilebilir bir panelinin bulunması dışında tamamıyla özel olarak dizayn edilebilir sisteme sahiptir. İstediğiniz noktada deterjan, su, basınç ve baskı ayarlamalarını değiştirebiliyorsunuz.

 

Buna ek olarak halı yıkama firmaları tarafından en çok tercih edilen sistemlerin başında geldiğini de vurgulayalım. Çünkü işletme giderlerini düşürmesinden kaynaklanan ciddi bir kâr marjı söz konusu olabiliyor. Metrekare baz alınarak düşünüldüğünde her gün 2.000 metrekare dolaylarında yıkama yapabilmesi mümkün oluyor.

 

Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası Fiyatları

Yapacağınız araştırmalar ile tam otomatik halı yıkama makinesi fiyatları hakkında bilgi toplamayı amaçlıyorsanız doğru adrestesiniz. Cleanvac temizlik makineleri arasında pek çok farklı alternatife rastlayabilirsiniz. Bunların en yoğun kullanılanları arasında da halı yıkama ürünleri yer alıyor. Yıkama aşamasında full otomatik makinelerin daha fazla tercih edildiği bir gerçek.

 

İşletmenizin ölçeğine göre tercih edeceğiniz makinelerin haricinde de sıkma ve paketleme aşamasında da tercih edebileceğiniz özel makineler mevcut. Tüm bunlar en kısa sürede en iyi sonucu almanız için tasarlanmış makinelerdir. Örneğin firma tarafından size sağlanan bir diğer avantajdan bahsetmeden geçmeyelim. Özel olarak tasarlanmış ve özel malzemelerle üretilmiş olan makineler uzun süre yıpranmayacak ve deforme olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Yinede dilerseniz fiber gövde ile çok daha uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir makineye dönüştürebiliyorsunuz. Paslanmaya, suya ve kire dayanıklı olarak üretilmiş full otomatik halı yıkama makineleri ile işletmenizin kârlılığını maksimum seviyeye çıkarın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA