Sanayi Tipi Nem Alıcı - Cleanvac Temizlik Makineleri

Sanayi Tipi Nem Alıcı

SANAYİ TİPİ NEM ALICI

Halı yıkamak kesinlikle ciddi ve önem verilmesi gereken bir iştir. Yıkanan halıların kuruması ise daha önemlidir. Tam anlamıyla kurumayan halılar içerisinde bakteri oluşumu yapar ve insan sağlığını tehdit eder. Aynı zamanda kötü kokulara da sebebiyet verir. Cleanvac firması halı yıkama ticareti yapan firmalar için bu noktada tam bir çözüm ortağı olmuş ve çeşitli makineleri ile uzun süredir hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Halı yıkama işleminden sonra en önemli unsur halının iyi kurumasıdır. Halılar eskiden evlerde yıkanıp güneşe serme olarak kurutulurdu. Fakat bu hiç sağlıklı bir yöntem değildir. Sanayi tipi nem alıcı ile artık daha sağlıklı ve daha kolay bir kurutma mümkün hale gelmiştir. Halılarınızı özenle yıkadıktan sonra kurutmaya aldığınız odada nem oluşmaktadır. Nem alıcı makineler sayesinde bu problem tamamen ortadan kalkmaktadır.

Sanayi Tipi Nem Alıcı Nerelerde Kullanılır?

Sanayi tipi nem alıcılar özellikle halı yıkama fabrikalarında kullanılmaktadır. Çeşitli başka kullanım alanları da bulunur fakat en çok halı kurutma odalarında görülür. Halı kurutma odaları ıslak birçok halının bir araya gelmesi ile nem üretmektedir. Bu nem halıların daha geç sürede kurumasını ve nem kokmasını sağlar. Sanayi tipi nem alıcı kullanımı sayesinde bu nem ortadan kalkar ve uzun süren kurutma işlemi 8 – 9 saat gibi sürelere düşürülür.

Kullanılması artık birçok firma için gerekli hale gelen sanayi tipi nem alma makineleri sağlık açısından oldukça önemlidir. Halı yıkama fabrikalarının kurutma odalarına yerleştirilen nem alıcı makineler halıların daha hızlı kurumasını en önemlisi insan sağlığına bir tehlike arz etmeyecek bir biçimde kurumasını sağlamaktadır. Nem insanlar için de eşyalar içinde çok tehlikeli olabilmektedir. Halının içerisinde halan bir nem halının küflenmesine ve mikrop üretmesine zemin hazırlar. Sanayi tipi nem alıcı kullanan firmalar halıları daha kısa sürede yıkayıp kurutarak müşterilerine daha hızlı hizmet vermektedirler. Hem de en sağlıklı şekliyle.

Sanayi Tipi Nem Alıcı Fiyatları

Piyasada kullanılan kurutma yöntemlerini tarihin tozlu raflarına kaldıracak olan sanayi tipi nem alıcı makine ile sonuca doğrudan ve sağlıklı ulaşmak mümkündür. Gün geçtikçe temizlik sektöründe yeni modeller ve çeşitler çıkmaktadır. Fiyatlarda çeşitlere ve seçilen özelliklere bağlı olarak değişim göstermektedir. Sanayi tipi nem alıcı fiyatları da seçilen özelliğe, niteliğe ve sayıya göre değişim göstermektedir. Bu konuda en iyi fiyata en kaliteli ürünü almak için Cleanvac firmasından destek alınabilir. Firma yetkilileri ile iletişime geçerek size en uygun ürünü bulabilir ve alabilirsiniz.

Sanayi tipi nem alıcı makine fiyatı her firmada değişkenlik göstermektedir. Fakat kaliteli bir ürün almanız oldukça önemlidir. Kaliteli bir ürün kaliteli bir iş demektir. Ayrıca ek özellik olarak zaman tasarrufu sağlayan bu sanayi tipi nem alıcı makinelerin satışı güvenilir firmalar tarafından yapılmalıdır. İnsan sağlığı için oldukça önemli olan nem konusunda da daha çok müşteriye sahip olmak ve hızlı iş bitirmek için sanayi tipi nem alıcı kullanmak oldukça önemlidir. Halılarınızı güneşe çıkarmak ya da kış aylarında sıkıntılı bir kurutma işlemi yaşamak istemeyen her firma tercih etmelidir.

Sanayi Tipi Nem Alıcı Nedir?

Öncelikle nemin ne olduğunu ve ne kadar zararlı olduğunu belirtmekte fayda görmekteyiz. Nem insan hayatına net ve keskin bir zarar vermese de uzun vadede çok sıkıntılı bir durumdur. Sanayi tipi nem alıcı makine kullanım alanları genellikle halı yıkama işi yapan yerlerdir. Bu makineler ev ortamında kullanıma uygun değildir. Daha çok nem alıcı kullanım alanları sanayi yerleridir. Başka halı yıkama fabrikalarının kurutma odaları gelmektedir. Sıklıkla bu odalarda ki nem oranını düşürmek için kullanılır.

Kurutma odaları bir halı yıkama fabrikasının en önemli kısımlarından biridir. Kurutma odalarında ki yükselen nem oranını dengelemek için sanayi tipi nem alıcıların kullanımı kesinlikle önemlidir. Çok sayıda ıslak halının bir araya gelmesi ile kapalı bir alan olan kurutma odalarında nem oranı ciddi şekilde artar. Bu nem hem tehlikelidir hem de halıların kurumasını geciktirir. Bu sebeple sanayi tipi nem alan makineler kullanılır. Ürünlerin hızla ve insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde kuruması önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA