Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları - Cleanvac Temizlik Makineleri

Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları

Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları

Sanayi Tipi Halı Yıkama MakinalarıSanayi tipi halı yıkama makinaları sayesinde işletmenizi full performans çalışması için bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Tamamıyla profesyonel halı yıkama firmaları için uygun olan bu makinelerin iş hacmi oldukça yüksektir. Bunu hem makine gücü hem de kapasiteyle ölçümlemek mümkündür. Ayrım yaparken bunu göz önüne aldığımızda ise fiyat farklarının oluştuğunu da gözlemlemek mümkün olacaktır.

 

Aslında fiyatlandırmalar tamamıyla iş yüküne odaklanarak oluşturuluyor. Cleanvac sanayi tipi halı yıkama makineleri sayesinde günlük yıkanacak halı miktarını maksimum seviyeye çekebilirsiniz. Durmadan çalışarak gün boyu aktif kalabilen bu makinelerin deformasyon konusunda da tüm önlemler alınarak üretildiğini belirtmek isteriz. Paslanmaz ve zaman içerisinde aşınmaya dayanıklı malzemelerle üretildikleri için uzun yıllar kullanım ömrü bulunur.

 

Endüstriyel temizlik makineleri sınıfına giren bu modellerin pek çoğunda maksimum halı ebatlarına uyumlu 8’den fazla fırça bulunmaktadır. Bunun temel amacı ise hem zamandan kazanmak hem de daha hızlı bir şekilde en iyi temizliği sunmaktır. Kaliteden ödün vermeyen halı yıkama tesisleri için kesinlikle tavsiye edilebilecek modellerdir. Üstelik sanayi tipi makineler arasında halı sıkma ve kurutma makinaları olduğunu görmeniz mümkündür.

 

Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinesinin Özellikleri

Sanayi tipi halı yıkama makinesi modelleri için inceleme yapmaya başladığınızda pek çok alternatifle karşılaşabilirsiniz. Öncelikli olarak makine güçlerini karşılaştırabilirsiniz. Güç ile doğru orantılı olan bir diğer unsur ise enerji tüketimidir. Tasarruflu bir makinenin işletme giderlerinize büyük ölçüde katkı sağladığını söyleyelim.

 

Yine elektrik sarfiyatı kadar bir diğer önemli unsurun su tüketimi olduğunu vurgulayalım. Kesinlikle halı yıkama esnasında bu durumu görmezden gelmemelisiniz. Kârlılığı etkileyen temel noktaların başında yer alır. Tabi ki halı yıkama makinesinin kapasitesi için ebatlar önem taşıyor. Örneğin 240 cm ölçüyle halı yıkayan bir makineyle 420 cm ebatlarla halı yıkayan bir makinenin performans karşılaştırması farklı sonuçlar verir. Aynı dakika ve zaman çizelgesinde daha fazla metrekarenin yıkanabilmesi için önemli bir faktördür.

 

Türkiye baz alındığında işletmelerin sanayi tipi halı yıkama makinası için en büyük beklentisi fırça sayısı olmaktadır. 8 fırçalı veya 12 fırçalı makineler oldukça popülerdir. Makinenin mevcut çalışma prensibi ve bu bağlamda da özelleştirilebilir imkânlar sunması kesinlikle dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır. Günümüz şartlarında endüstriyel temizliğin kaliteyle özdeşleştiğini biliyoruz. Bunu gözlemlemek içinse en önem verilen unsur fırça sayısı olmaktadır. Halının üst kısmında silindir ve disk fırçalar yardımıyla en iyi temizliğin sağlanması gerekir. Aynı şekilde halının alt kısmında da fırçalarla eşsiz bir halı temizliği sağlanabilmelidir.

 

Sanayi Tipi Halı Kurutma ve Sıkma Makineleri

Sanayi tipi halı sıkma makinası arayan çok fazla işletme vardır. Çünkü işletmelerin temel amacı evlerden veya çeşitli kurumlardan alınmış olan halıları temizledikten sonra teslim etmek üzerine kurgulanmıştır. Bu durumda da halının yıkanmaması yeterli değildir. Yıkama sonrasında kurutma, sıkma, paketleme gibi pek çok eylem gerçekleştirilmelidir.

 

Standart olarak belirlediğiniz hizmeti en iyi şartlarda sunabilmek için uygun fiyat garantisi de vermek zorundasınız. İşte tam bu aşamada da Cleanvac sanayi tipi halı yıkama makinesi ile uygun fiyatların tadını çıkarabilirsiniz. Maliyetleri düşürmek, kâr marjını arttırmak ve daha uygun fiyatlarla sürüm yaratabilmek için doğru adrestesiniz.

 

Müşteri memnuniyetini yaratabilmek adına halı yıkama işleminde otomasyona önem vermek zorundasınız. Çünkü sanayi tipi halı yıkama makinesi modelleri tam otomatik olarak çalışmaktadır. Bu makinelerde insan gücüne gerek kalmaz. Yalnızca tek bir eleman ihtiyacıyla tüm gün aktif olarak çalışması mümkün olur.

 

Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası Fiyatı

Sanayi tipi halı yıkama makinesi fiyatları için pek çok farklı firmayla görüşebilirsiniz. Fakat fiyat endeksini kaliteyle kıyaslamadan hareket etmemeniz gerekiyor. Endüstriyel temizlik makinesi satın almadan önce aşağıdaki kıstasları kesinlikle kıyaslayın.

  • Makinenin gücü ve enerji tüketimi
  • Makinenin dakika başı tükettiği su miktarı
  • Makinenin dakika başı verimliliği (dk/metrekare cinsinden)
  • Makinenin üretim malzemesi ve deformasyon durumu
  • Makine için sağlanan garanti ve yedek parça

 

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir otomatik halı yıkama makinesi modeli bulduktan sonra uygun fiyatlarla satın alarak işletmeniz için doğru bir hamle yapabilirsiniz. İşletmenizin potansiyeline uygun olup size yarar sağlayacak olan tüm faktörleri göz önünde bulundurarak hareket ediniz. Keza sektörde sanayi tipi halı yıkama makinaları fiyatları birbirinden farklı ölçeklerde yer alabiliyor.

Detaylı Bilgi Almak için  https://cleanvac.com/hali-ve-koltuk-yikama/    Adresini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA