fbpx

Çağdaş İşletmeler İçin Otomatik Halı Yıkama Makineleri

Otomatik Halı Yıkama Makineleri
Otomatik Halı Yıkama Makineleri
Otomatik Halı Yıkama Makineleri

Çağdaş İşletmeler İçin Otomatik Halı Yıkama Makineleri

Kentlerde çağdaş bir temizlik hizmeti verecek işletmelerin kurulumu için ilk ihtiyaçlardan birini de otomatik halı yıkama makineleri oluşturur. Birçok farklı marka ve model ile üretilen makinelerde marka seçimi konusunda Cleanvac olarak size en özel ürünleri sunuyoruz. Markamız altında raylı sistem veya masa tipi model makineler sayesinde geniş bir çeşitlilik sağlanıyor.

Sunulan  yıkama makineleri farklı özellikleri ve boyutları sayesinde avantajlı yıkama işlemi gerçekleştirmek için pratik kullanım sağlıyor. Örneğin, raylı sistem bir makinede platform üzerine yerleştirilen halı otomatik olarak temizlenebiliyor. Sistem üzerinde yer alan kumanda paneli sayesinde rahatlıkla kontrol sağlayabiliyorsunuz. Kontrol mekanizması kapsamında deterjan, su kullanımı ve yıkama süresi gibi birçok programlama gerçekleştirilerek, hafıza sistemi oluşturulabiliyor.

Standart Temizlik Kalitesi

Cleanvac markası sayesinde elde ettiğiniz otomatik halı yıkama makineleri size geniş bir hafıza programı sağlıyor. Belirlediğiniz yıkama yöntemlerini hafıza içerisinde kayıtlı bir hale getirebiliyorsunuz. Örneğin, makine halısı veya yün halı için belirlenen program her seferinde standart şekilde sağlanabiliyor.

Hafıza sistemi sayesinde makineler her zaman standart bir temizlik kalitesi sağlıyor. Seçilen program sayesinde her yıkamada belirtilen miktarda deterjan, su ve süreyle yıkama yapılır. Öyle ki 6 metrekare bir halıda tüm tüketimler bazında 1 TL gibi bir maliyet ile yıkama yapılabiliyor. Bu sayede hizmet konusunda daha yüksek bir karlılık ve tasarruf ediliyor.

Halının Her Karesinde Temizlik

Bilgisayar kontrollü şekilde yıkama gerçekleştirdiği için raylı veya masa tipi makineler halının her noktasında tam temizlik oluşturuyor. Halıda atlama gerçekleştirmeyen  her milimetrekareye eşit fırçalama ve durulama sağlıyor. Elde yıkama sağlayan makinelere göre daha yüksek baskı uygulandığı için derinlemesine temizlik elde ediliyor.

Elde fırçalama yerine Cleanvac otomatik halı yıkama makineleri ile temizlik yapıldığında, günlük 1000 metrekare gibi yıkama sağlanabiliyor. Her yıkamada halı tüyleri arasında hiçbir kir kalmadan tam temizlik elde ediliyor. Özellikle her yıkamada daha fazla malzeme, enerji ve personel tasarrufu ile daha fazla işlem sağlanabiliyor. 

Detaylı Bilgi İçin  :  https://cleanvac.com/hali-ve-koltuk-yikama/    Adresini Ziyaret Edebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA