Otomatik Halı Yıkama Makineleri

otomatik halı yıkama makineleri

Otomatik Halı Yıkama Makineleri

Otomatik halı yıkama makineleri, teknolojinin bir getirisi olarak hayatımızı kolaylaştıran faktörlerden birisi olmuştur. Ciddi bir iş koluna dönüşen halı yıkama sektörü ise hemen hemen her il ve ilçe için gerekli bir alternatife dönüşmüştür. İnsan gücüyle ve el yordamıyla yıkanan halı ile makine tarafından yıkanan halının kıyaslanmasıyla birlikte aradaki farkın bariz şekilde belirginleştiği ise aşikârdır.

Halı yıkama makineleri satın almak için ihtiyacınıza yönelik bir ürün tercihiniz olmalıdır. Cleanvac olarak size en özel ürünleri sunuyoruz. Bulunduğunuz bölgenin nüfusu, iş potansiyeli ve halı yıkama yoğunluğu ile doğru orantılı olarak farklı ürün tiplerine yönelmeniz mümkündür. Halı yıkama makineleri dışında halı sıkma makinesi, halı çırpma makinesi ve otomatik süpürge sistemleri ile kompleks bir tesis açılabilir.

otomatik halı yıkama makineleri

Otomatik Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

Otomatik halı yıkama makinelerinin özellik bakımından farklı varyasyonları bulunmaktadır. Yine temel anlamda ihtiyacınıza uygun olan seçeneklere yoğunlaşmanız gerekecektir. Özel olarak tasarlanmış konveyör bant sisteminin kullanıldığı makinelerde deterjan ile fırçalama, gelberi, durulama ve rulo şeklinde sarılma olarak sıralı bir işlem söz konusudur. Kirli halının makinenin ön tarafından banda yerleştirilmesiyle birlikte deterjanla birlikte fırça hareketleri başlar. İhtiyaca göre 12 fırçalı makinelerin ortalama performans ölçeği 3 dakika içerisinde 6 metrekare halı yıkama kapasitesindedir.

Otomatik halı yıkama makinesi için tasarlanmış olan 12 fırçanın tamamı halının homojen temizlenebilmesi için konumlandırılmıştır.

  • 5 tane ön kısımda konuşlanmış dairesel fırça
  • 5 tane arka kısımda konumlanmış dairesel fırça
  • 1 tane hav alma fırçası
  • 1 tane halı altında konumlanmış fırça

 

Makinenin aksamları arasında gelberi sıyırıcı ve halı sarma sistemi, deterjan ve su ölçek sistemi, tazyikli su opsiyonu ve havuz sistemi bulunmaktadır. Böylelikle en zorlu lekeler için dahi metre kare temizleme süresi 1 dakikadan kısa bir süreyi kapsar.

 

Otomatik Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

İşletmeler için otomatik halı yıkama makinesi fiyatları bazı teknik özelliklerle doğru orantılıdır. Ancak bu tip endüstriyel araçlar için enerji tüketimi ve gider maliyeti de bir o kadar önemlidir. Elektrik, su ve iş gücünden tasarruf edebileceğiniz makinelerin iş potansiyelini arttıracağından şüphe yok.

 

Tam kapasite çalışan tam otomatik halı yıkama makineleri için günlük maksimum verimin 1000 metrekare halıyı aştığını vurgulamak gerekiyor. Cleanvac BRS 420-F halı yıkama makinesi ise bu koşulları yerine getirebilecek donanımsal yapıya sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA