Mini Yol Süpürme Aracı - Cleanvac Temizlik Makineleri

Mini Yol Süpürme Aracı

mini-süpürme

Mini Yol Süpürme Aracı

Çevre ve yol temizliğinde kullanılan bazı araç modelleri vardır. Bu araçlar hem iç hem de dış alanlarda kullanılan son derece pratik araçlardır. Cleanvac firmamız yol süpürme aracı bakımından çok geniş skalada satış imkânına sahip olan bir firmadır. Firmamızın en çok satışını yaptığı araçlardan birisi de mini yol süpürme aracı modelleridir. Bu araçlar kullanımının pratik olması ve her türlü iç ve dış mekânlarda kullanılabilmesi nedeni ile tercih edilmektedir. Boyutlarının çok büyük olmaması dar alanların da süpürülmesinde son derece etkilidir. Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan mini yol süpürme aracı modellerimiz çok fazla tercih edilen ve bir o kadar da işlevsel olan ürünlerdir.

 

Mini Yol Süpürme Araçları Özellikleri

Mini yol süpürme aracı modelleri içerisinde BS 1450 ve BS 1850 model araçlar vardır. Bu araçlar müşteri isteklerine göre akülü ya da aküsüz şekilde üretilebilmektedir. Akülü üretilen makinelerin kullanım süresi biraz daha kısıtlı olabiliyor. Ancak yakıtlı sistemi olanlar yakıtı olduğu sürece çalışma kabiliyetine sahip araçlardır. Boyutları son derece idealdir ve kullanımı da çok basit olan araçlardır. Firmamızın satışını yaptığı mini yol süpürme araçları en işlevsel araçlar arasındadır. Bu araçların 360 derece manevra kabiliyeti vardır. Dar alanlara da rahatlıkla girebilir özelliktedir. Aynı zamanda pulvarize sulama sistemi ile entegre edilebilen yapıya sahiptir. Bu ürünler tozlu ortamların da hijyenik şekilde temizlenebilmesine olanak tanır. Çünkü havalanan tozların en aza indirilmesine yardımcı mekanizması vardır. Mini elektrikli yol süpürme araçlarının bazıları jel akü ile çalışan araçlardır. Bu araçlar tam olarak şarj edildiğinde 3-4 saat kesintisiz olarak kullanılabilmektedir. Firmamız bu araçların satışını garantili olarak yapmaktadır.

 

Mini Yol Süpürme Aracı Fiyatları

Kurumların en merak ettiği konulardan birisi de hiç kuşkusuz mini yol süpürme aracı fiyatları olmaktadır. Bu araçların fiyatları piyasa koşullarına uygun olarak satılmaktadır. Firmamız bu araçları aynı zamanda garantili olarak da satışa sunduğu için çok rahat şekilde müşterilerimiz tercih edebiliyorlar. İş sağlığı ve kurallarına son derece uygun olan araçlarımız yoğun toz karşısında çok etkin temizlik sağlaması ile bilinen araçlardır. Araçların kullanım özelliklerinin çok fazla olması, kolay kullanılabilir yapıya sahip olması ve her şeyden önemlisi minimize bir araç olması kurumların ve birçok işyerinin bu aracı tercih etmesini sağlamıştır. Mini yol süpürme aracı fiyatlarımız da tüm bu nedenlerden dolayı çok uygun fiyatlardır.

 

Mini Yol Süpürme Araçlarının Kullanıldığı Alanlar

Mini yol süpürme araçlarının kullanıldığı çok fazla alan bulunuyor. Toz alan ve trafiğe kapalı olan tüm iç dış alanlarda kullanılabilme kabiliyeti olan araçlardır. Her şeyden önemlisi bu araçlar yüksek kaliteye sahiptir. Mini yol süpürme araçlarının kullanımı sırasında herhangi bir şekilde zorlanma meydana gelmez ve manevra kabiliyeti sayesinde dar alanlara kolayca girip çıkabilir. Bu araçları en fazla tercih eden kurumlar belediyelerdir. Yol temizleme çalışmaları konusunda çok pratik araçlardır. Yol kenarları ve parklar çok rahat bir şekilde temizlenebilmektedir. Bir diğer kullanım alanı ise hastane ortamlardır. Buralarda tercih edilmesinin en önemli yanı da sessiz çalışmasıdır. Çok sessiz çalışan yapısı sayesinde mini yol süpürme araçları pratik bir kullanım sunan araçlardır. Firmamızın en çok satışını yaptığı bu araçlar aynı zamanda üniversite alanlarında da kullanılmaktadır. Yol kenarları ve kantin çevrelerinin temizlenmesinde rahatlıkla kullanılan araçlardır. Bir diğer alan ise fabrika iç ve dış alanlarıdır. Buralarda da yine mini yol süpürme araçları son derece işlevsel ürünler olarak kullanılıyor.

 

Mini Yol Süpürme Araçları Operatör Gerektirir Mi?

Mini yol süpürme araçları herhangi bir şekilde operatör gerektiren araçlar değildir. Bu araçların kullanımında herkes ufak bir bilgi sahibi olduktan sonra rahatlıkla araç kullanımı sağlayabilir. Firmamız tarafından üretilen bu araçlarda kalite düzeyi son derece yüksektir. Kullanımı da oldukça güvenlidir. Kullanacak kişinin oturacağı yer rahattır ve uzun saatler çalışmak kişileri herhangi bir şekilde yormamaktadır. Araçların tüm bu özellikleri sayesinde Cleanvac firmamızın en çok satılan yol süpürme araçlarından biri olmuştur. Araçlarımızın kalitesi son derece iyidir ve gerekli her türlü kullanım talimatını da müşterimize sunmaya özen gösteriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA