Körüklü Halı Sıkma Makinesi - Cleanvac Temizlik Makineleri

Körüklü Halı Sıkma Makinesi

KÖRÜKLÜ HALI SIKMA MAKİNESİ

Endüstriyel temizlik sektörü geliştiğinden bu yana çok farklı makineler ortaya çıkmıştır. Cleanvac endüstriyel temizlikte en hızlı gelişen ve ürün çeşitliliği sunan firmadır. Halı yıkama konusunda da birçok makinesi ile kişilere ve ticari işletmelere hizmet vermektedir. Halı yıkamanın önemini anlayan birçok kişi ve kurum bu konuya artık çok önem vermektedir. İnsan sağlığını doğrudan etkileyen etmenlerden biri de halı ve zemin temizliğidir. Hava ile karışan zemin tozları kişileri kolay hasta etmektedir.

Körüklü halı sıkma makineleri halı yıkama sektörünün en önemli noktası haline gelmiştir. Yıkanan halılar eskisi gibi sulu kalmıyor ve o şekilde kurumaya bırakılmıyor. Bu makine sayesinde gerçek zamanlı bir sıkma işlemine tabi tutulmaktadır. Yüksek devirle sıkma işlemi yapan halı sıkma makineleri halıların bu şekilde kolaylıkla kurutmaktadır. Ticari anlamda halı yıkayan her firmanın ihtiyacı olan bir üründür diyebiliriz. Unutulmamalıdır ki halı yıkamak kadar onu kurutup müşteriye ulaştırmakta oldukça önemlidir.

Körüklü Halı Sıkma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Körüklü halı sıkma makinesi kullanımı oldukça basittir. Bu noktada ticari işletmelere oldukça kolaylık sağlayacak bir üründür. Eski sistemlerde halı yıkma makineleri çıktıktan sonra kurutma işlemi uzun sürdüğü için gerek kişiler gerekse kurumlar tarafından bir mağduriyet yaşanmaktaydı. Körüklü halı sıkma makinesi ile bu mağduriyetin ortadan kaldırılması amaçlanmıştır. Yıkanan halılar elbette ki kurutulması gerekmektedir. Eski yöntemde bu zaman alan ve sıcaklık ile yapılan bir işlemdi. Sürekli bir askıda bekletme ve ortam sıcaklığı ayarlamayı gerektirmekteydi bu sistem artık değişmeliydi ve değişti.

Yeni nesil körüklü halı sıkma makineleri satışı ile beraber öncelikle zaman kazancı sağlanmıştır. Yıkanan halıları askıya kurumaya bırakmak zaman kaybı ve tam randımanlı bir iş akdi sunmamaktadır. Bu makine sayesinde yüksek devirde sıkarak kurutma işlemi uygulanır. Kaliteli bir makine bu işlemi çok kısa sürede uygulayabilir. Birçok körüklü halı sıkma makinesi kullanması olarak ek olarak ta durulama işlemi yapabilmektedir. Ticari anlamda bu makineyi kullanan kişilere çok kolaylık sağlamaktadır. Halı yıkama fabrikası işleten biri için halı yıkamak kadar önemli olan bir diğer unsurda hızlı ve tam zamanlı kurutmadır.

Körüklü Halı Sıkma Makinesi Fiyatları

Halı yıkama ticari anlamda artık ülkemizde de dünyada da olmazsa olmaz bir iş koludur. Körüklü halı sıkma makineleri fiyatları ile de kişi ve kurumlara performansta olduğu kadar yardımcı olmaktadır. Gelişen ve güncellenen makine çeşitleri ile birlikte birçok fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Körüklü sistem halı sıkma makineleri garantisi ile de ödeyeceğiniz ücreti bir nevi koruyorsunuz diyebiliriz. Halı yıkama sektöründe artık sıkma makineleri vazgeçilmez bir konumdadır. Temizlemek önemlidir ama kurutmakta önemlidir.

Halı yıkama fabrikalarının özellikle işini iyi yapanların en büyük problemi zaman yönetimidir. Sürekli sirkülasyon olan işletmelerde halı kurutma işlemi oldukça zaman alan bir işlemdir. Bu sebeptendir ki körüklü halı sıkma makinesi alımı bu işletmeler için çok yerinde bir karar olacaktır. Yüksek devirle durulanıp sıkılan halılar askıda uzun süre bekleyerek iş devamlılığını öldürmeyecek ve işe ivme kazandıracaktır. Halı sıkma makineleri fiyat olarak kullanıcıları üzmeyecek bir fiyat aralığında bulunmaktadır.

Körüklü Halı Sıkma Makinesi Faydaları

Birçoğumuzun şahit olduğu yıkamadan gelen halıların nemli olması problemi vardır. Bu nemli olan halılar bir süre evde ve ya ofiste kötü kokulara sebep olmaktadır. Körüklü halı sıkma makinesi temizliği ile artık böyle bir sorun yaşanmamaktadır. Bunu kullanmayan fabrikalarda hala bu tarz problemler yaşanabilmektedir. Yüksek devir sıkma uygulanmayan halılar uzun süre askıda bekler ve özellikle kış aylarında kokma yapabilir. Cleanvac bu noktada kullanıcılarına büyük bir hizmet çeşidi olan körüklü halı sıkma makinesi satışları yaparak ticari işletmelerin bu sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

Halı sıkma makineleri çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyaca en uygun makine seçildikten sonra satın alım gerçekleştirilmelidir. Sıkma makineleri başlı başına iş akdine yardımcı makinelerdir. Çeşitleri arasından doğrusunu seçip alan firmalar işlerini daha hızlı ve temiz olarak devam ettirmektedirler. Körüklü halı sıkma makineleri güncel fiyatları ile de sunduğu performans eğrisi kadar kullanıcı dostudur. Fiyatları kolay ulaşılabilir ürünlerdir. Sağladığı zaman ve iş gücü faydası düşünüldüğünde oldukça makul fiyatlar ile sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA