Halı Yıkama Makinaları - Cleanvac Temizlik Makineleri

Halı Yıkama Makinaları

hali yikama makinalari

Halı Yıkama Makinaları

hali yikama makinalariHalı yıkama hakkında doğru bilinen çok sayıda yanlışın olduğunu belirtmek istiyoruz. Öncelikle bunları düzelterek devam etmek gerekiyor. Halı yıkamanın halınıza zarar vermesi için yanlış uygulamaların söz konusu olması gerekmektedir. Bunlar ise genellikle manuel olarak elle yapılan işlemlerde geçerlidir. Yani fırça ve benzeri ürünlerin yardımıyla halınızı kendi imkânlarınızla yıkamaya başladığınızda bu sorunla karşılaşırsınız.

Halınızın dokusunu zedeleyip dokuma kalitesini düşürebilirsiniz. Yine deformasyon sonucunda halıyı kullanılamaz hale getirmeniz mümkündür. Hali yikama makinalari için model tercihi yaparken de bu konunun üzerinde durmanız gerekmektedir. Profesyonel bir şekilde yıllardır hizmet vererek endüstriyel temizlik sektörüne adını yazdırmış firmalara göz atmanızı önerebiliriz.

Cleanvac halı yıkama sistemleri ile bunu çok kolay bir biçimde fark edeceksiniz. İşletmelere yönelik kurumsal çözümlerle kaliteli bir makine temin edebilirsiniz. Standartlarınıza uygun, hizmet açısından ihtiyaçlarınızı karşılayacak halı yıkama makinaları ile aradığınız sonuçlara ulaşabilirsiniz. Üstelik yıkama dışında da sıkma, paketleme ve taşıma makinaları sunulabilmektedir. Yine temizlik için ihtiyaç duyacağınız tüm ürünlerin temini bizzat firma tarafından yapılabilmektedir.

 

Otomatik Halı Yıkama Makinaları

Otomatik halı yıkama makinaları sayesinde işletmelerin işlem hacmi fazlasıyla artmıştır. Çünkü eskiden manuel olarak halı yıkandığı gibi bir süre önceye kadar makineleri elemanlar kontrol ediyordu. Teknolojinin nimetlerinden net olarak faydalanmak içinse otomatik makineler üretildi. Dilediğiniz boyut ve hacme sahip olan otomatik makinelerle işletmenizi ihtiyaç doğrultusunda arzu ettiğiniz noktaya taşıyabilirsiniz. Temizliğin altın kurallarından birisi haline gelen halılar için en pozitif sonucu almak bu kadar basit.

 

Otomatik halı yıkama makinası modelleri için farklı fırça sayısı, farklı metrekare hacmi gibi seçenekler yapabilirsiniz. Tüm bu tercihlerinizi öncelikli olarak kendi arz talep dengenizi göz önünde tutarak belirlemelisiniz. İşletmenizin iş hacmine bağlı olarak satın alacağınız bir halı yıkama makinasının çok daha faydalı sonuçlar doğuracağından emin olabilirsiniz.

 

Otomatik olarak satılan bu tip makinelerin farklı model serileri bulunabilir. Bunların kimisi için raylı sistem, sıkma, gelberi gibi işlemler dahil olarak sunulabilir. Tabi ki bu durum doğrudan Cleanvac halı yıkama makinası fiyatları ile örtüşmektedir. Fiyat ve performans açısından yapacağınız kıyaslamaların tümünde bunu göz önünde tutmanızı öneririz.

 

Halı Yıkama Makinaları Nasıl Satın Alınır?

Halı yıkama makinaları satan firmalar içerisinde bolca seçeneğe denk gelebilirsiniz. Ancak bu firmaların tümünü aynı pencerede değerlendirmemek gerekiyor. Sektörün içerisinde bulunarak ihtiyaçların nabzını tutan firmaları inceleyiniz. Tecrübesiyle teknolojik atılımları her zaman yapmaya hazır olan firmalar sayesinde metrekare halı yıkama fiyatları oldukça düştü. Sebebi ise hem iş gücü hem de maddi anlamda tasarrufa geçilmesidir.

 

Yani alacağınız makinenin öncelikli olarak işletmenizin kâr oranına katlı sağlaması gerekmektedir. Tabi ki ihtiyacınız haricinde maddi açıdan da sizi tatmin etmesi önemlidir. Müşterilerinizin istediği standartlara göz atarsanız şöyle bir listeyle karşılaşabilirsiniz.

  • Halıların yıpranmadan temizlenmesi
  • Derinlemesine halı temizliği
  • Halının yıkanması, kuruması ve servisinin yapılması

Uygulanan pek çok geleneksel sistemi göz önüne aldığımızda halı yıkama işlemleri hakkında çok sayıda yanlış uygulamanın var olduğunu gördük. Genel yanılgıların başında da elle daha iyi bir temizlik olacağı yer alıyor. Oysa tam tersine halı yıkama makinası modelleri arasında çok daha üstün sonuçlar yaratan makineler var. Ayrıca yıpranma konusunda da son derece önemli adımlar atılmaktadır. Fırça veya sileceğiniz yüzeyle doğrudan alakalı bir temizlik anlayışına sahip olmanız gerekmektedir.

 

Halı Yıkama Makinası Tavsiye Edilen Modeller?

Halı yıkama makinası tavsiye konusunu 2018 ve 2019 yıllarında daha sık görmeye başladık. Zira bu makinaların asli amacı müşteriyi memnun etmekten geçer. Tavsiye olarak alacağınız bu modellerin arasında da işletmenizi ilk sıraya koyarak düşünmelisiniz.

 

Endüstriyel temizlik makineleri arasında son derece popüler olan tam otomatik halı yıkama makinası modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Ancak kurumlara, camilere ve büyük işletmelere hitap etmiyorsanız büyük ölçekli makinelere ihtiyaç duymayabilirsiniz. Daha çok salon tipi halı yıkama makinaları ile bu kıstasın sürekli olarak gündeme geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

Tavsiye almadan önce işletmenize yarar sağlayacak bir seçim yapmanız gerekmektedir. Bu bağlamda da manuel, otomatik, tam otomatik ve raylı sistem olmak üzere çok sayıda seçenek arasında kalabilirsiniz. Aylık veya yıllık iş hacmi ile gün içerisinde kaç metrekare halı yıkayacağınızı hesaplayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA