Elektrikli Hizmet Aracı - Cleanvac Temizlik Makineleri

Elektrikli Hizmet Aracı

elektrikli-ambulans

elektrikli-çöp-toplamaElektrikli Hizmet Aracı

Son yıllarda birçok farklı alanlarda kullanıma sunulan araçlar üretilmeye başlandı. Bu araçlardan birisi de elektrikli hizmet aracı modelleridir. Bu ürünler çeşitli sektörlerde kullanılan ve kullanım alanı çok yaygın olan araçlardır. Kullanımı rahat olup hem taşımada hem de çeşitli işleri yerine getirmede çok kullanışlı ürünlerdir. Cleanvac firmamızın elektrikli hizmet aracı kapsamında yer alan araçlar arasında sayılabilecekler şunlardır:

  • Elektrikli çöp toplama aracı
  • Hasta taşıma aracı
  • Elektrikli yol süpürme aracı

Bu araçların kullanımı için iş yerlerinin ve kurumların operatör çalıştırması gerekmiyor. Elektrikli hizmet araçları son derece kısa sürede çok geniş alanlarda işlevlerini yerine getiren donanımlı araçlardır.

 

Elektrikli Çöp Toplama Aracı

Çöp toplama aracı olarak en iyi alternatiflerden biri olan elektrikli çöp toplama aracı yüksek manevra kabiliyetine sahip olan ürünlerdir. Bu ürünler dar sokaklardaki çöp kutularını boşaltmak adına son derece ideal olan ürünlerdir. Elektrikli çöp toplama araçlarımız en ergonomik araçlardır. Kalabalık ve büyük şehirlerde büyük çöp arabalarının giremediği dar sokaklar bu araçlar sayesinde temizleniyor ve çöpler beklenmeden toplanma imkânı buluyor. Özellikle belediyelerin hizmet araçları listesinde mutlaka bu araçların bulunması gerekiyor. Hem çevreci hem de çok doğa dostu olan araçlardır. Yakıt ile çalışmadığı için çok rahat bir kullanımı vardır. Kullanıcısını zorlamayan ve son derece ekonomik olan çöp toplama araçları arasındadır.

 

Elektrikli Hasta Taşıma Aracı

Elektrikli hizmet aracı çeşitlerimizden bir diğeri ise elektrikli hasta taşıma araçlarıdır. Bu araçlar son derece kullanışlı ürünlerdir. Hem sessiz çalışma kapasitesine sahiptir hem de sarsıntısız çalışan ürünlerdir. Bu ürünler hastanelerde kullanılan araçlardır. Hastanelerin bir bölümünden başka bir bölümüne hasta naklederken bu hasta taşıma araçlarından kullanılmaktadır. Son derece pratik olan ürünlerdir. Kullanımı da oldukça basittir. Çünkü karmaşık bir çalışma prensibi yoktur. Bu araçları hastanelerde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda fabrika revir taşımacılığında da kullanma şansınız bulunuyor. Aynı zamanda tersanelerde, huzur evlerinde, bakım evlerinde, tıp merkezi gibi yerlerde de kullanabilirsiniz. Profesyonel kullanım için çok uygundur ve fiyatları da son derece ideal olan ürünlerdir.

12-kişilik-yolcu-taşıma

Yol Süpürme Aracı Modelleri

Elektrikli kullanılabilecek olan doğa dostu araçlardan biri de elektrikli yol süpürme araçlarıdır. Bu araçların kullanımı son derece kolaydır. Elektrikle çalıştığı için herhangi bir şekilde çevreye zararlı gaz ya da duman yaymaz. Çok büyük avantajları vardır. Diğer yakıtlı araçlara göre kullanım maliyeti çok daha düşüktür. Her şeyden önemlisi yol ve caddelerde kısa sürede temizleme işlemini gerçekleştirdiği için hiçbir zaman trafiğin kapanmasına neden olmaz. Bu ürünlerin vakum motorları da elektrik ile çalışıyor ve son derece rahat araçlardır. Özel olarak operatör işe almaya gerek duyulmayan araçlardır. Kısa bir anlatım sonrasında herkes bu araçları çok rahat bir şekilde kullanma imkânına sahip olabiliyorlar.

 

Cleanvac Teknolojisinden Yararlanın

Firmamız insanlara elektrik ile çalışan en iyi araçları sunmaya özen gösteriyor. Teknolojinin en iyileri olan bu araçlar iş dünyasında rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacak olan ürünlerdir. Kalitesi yüksek olan bu araçlar sayesinde her türlü işi kısa sürede yapabilirsiniz. Cleanvac firmamızın araçlarını ve makinelerini incelemek isterseniz firmamıza başvurabilir, her türlü hizmet konusunda yardım alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA