Elektrikli Araçlar - Cleanvac Temizlik Makineleri

Elektrikli Araçlar

golf arabası

Elektrikli Araçlar

Elektrikli araçlar teknolojinin gelişmesiyle birlikte önem kazanarak kullanışlı hale kazanmıştır. Biz uzun zamandır hızlı büyüyen Cleanvac adında büyük bir firmayız. Clean ‘”Temizlik araçları’’ , ‘’ vac’’ ise elektrikli araçlar anlamına gelmektedir. Günlük yaşantımızda elektrikli temizlik araçlarını kullanmak hem işimizi kolaylaştırıyor hem de temizlik yapılacak yerin daha hijyen olmasını sağlıyor. Cleanvac evlerimizde, iş yerlerimizde, okullarda, yollarda kısaca her yerde kullanılmaktadır. Halı ve koltuk yıkama, zemin temizleme, basınçlı yıkama makineleri, sanayi tipi süpürgeler günümüzde en çok kullanılan ürünler haline gelmektedir. Bulunduğunuz çevreye göre tasarlanan makineler, her noktaya farklı şekilde temizliyor. Teknolojinin gelişmesiyle temizlik araçları elektrikli model haline gelmektedir.

 Yol Süpürme Araçları

Yol süpürme araçları genellikle büyük şehirlerde kullanılan  sokak ve caddelerde çöpleri ve benzeri atıkları vakumlayarak ya da arındırarak temizleyen  makiye denir. Sokak süpürgesi de denilmektedir. Kalabalık şehirlerde genellikle yollarda toz, toprak ve atıklar gibi maddeler barındırıyor. Bunun sebebini çeşitli nedenlerle sayabiliriz. Örneğin; kentsel dönüşüm yapılan bir mahalle, şantiye alanı, fabrikalar, şirket önleri gibi yerde toz, toprak çok oluyor.  Bu sizin evlerinizin, iş yerlerinizin önüne hatta içine kadar girmektedir. Bunun temizliğini yapmak çoğu zaman zordur. Yeni çıkan süpürgeler hem temizleme hem de yıkama özelliğine sahip olduğundan, endüstriyel temizlik ihtiyacını karşılamaktadır. Özellikle zemin temizlemek için belediyelerin kullanıldığı  yol süpürme aracı, akülü binicilik zemin temizleyici otomatları en çok tercih edilen modeller haline geldi.

Evlerde Kullanılan Süpürgeler

 Evlerimizde çocukluğumuzda el süpürgeleri kullanılmaktaydı. Teknolojinin gelişmesiyle bunlar yerini otomatik el süpürgelerine bırakmıştı. Fakat elektrikli süpürgeler son zamanda daha farklı türden üretilerek talebin artmasına neden oldu. Cleanvac temizleme ve yıkama özelliğinde ki makinalar olağan üstü özelliklerde üretiliyor. Evler için tasarlanan modeller arasında  ‘’otomatik toz alma, sıcak sulu koltuk yıkama, soğuk sulu koltuk yıkama, buharlı koltuk yıkama, halı sıkma ‘’ makineleri gibi çok yönlü özellikte ürünler üretilmiştir. Bu makinalar ilk etapta fiyatı pahalı gelse de işlevsel özelliklerini duyduğunuz zaman sizin tercih etme sebebiniz olacak. Çünkü üretici ve pazarlamacı bir firmayız. Size iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

 Halı Yıkama Derdine Son

 Genelde evlerimizde kullandığımız halılar tozlanıyor. Bunu sıradan bir elektrikli süpürge ile süpürdüğümüz zaman temiz olmakta, fakat istenilen hijyenliği sağlamamaktadır. Ev hanımları bu tür konularda daha hassas oldukları için temizlik anlayışları erkeklere göre daha kapsamlı oluyor. Cleanvac halı yıkama ve sıkma özellikli makine sayesinde hem tasarruftan hem de zamandan ciddi kazanç elde ediliyor. Bu makinalar evlerde kullanılmakla beraber daha fazla geliştirilerek ofislerde ve şirketlerin tercih edilme sebebi haline geldi. Kapsamlı özellikleri sayesinde birçok işimizi yapmada kolaylık sağlayan bu ürün kolaylıkla kullanılıyor. Sadece halı değil, halı yerine kullanılan yüzeye serilen halıfleksler içinde kullanılıyor. Temizleyip  yıkama özelliği sayesinde, anti bakteriyel özelliğine sahip olmaktadır.

 Çok Kullanışlı Zemin Temizleme Makinaları

 Büyük şirketler, okullar ve düz zemin temizlemede kullanılmak üzere tasarlanan ürünler arasında en çok talep edilen ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz.

1-) Binicili Yer Temizleme: Adından da anlaşıldığı gibi binicili yer temizleme makinası, tek kişinin sürdüğü tekerlekli makina olmaktan ziyade kimyasal olarak karışımlı su yere aktararak zemine zarar vermeden fırçalayarak kirli suyun tahliye edilmesini sağlar. Arka tarafında bulunan aparat sayesinde yüzeyde ki kirli suyu vakumlama yaparak kirli su haznesine doldurur. İhtiyaç duyulan talebe göre boyut olarak binicili tip zem,n otomatları bulunuyor.

2-) Akülü Zemin Temizleme: Genelde sert zemin temizliği yapılırken kullanılır.  Akülü zemin temizleme otomatları kullanışlı ve pratik olarak kullanılır. Talebinize göre farklı özelliklere sahip akülü zemin temizleme otomatları bulunuyor. Küçük ofislerde kullanılan, dar alan zemin temizleme BSC42 modeli ve daha geniş alanlarda kullanılmak üzere B3501, B4501, B451 modelleri vardır.

3-) Elektrikli Zemin Temizleme: Ön tarafında ki kimyasal suyu yüzey kısmına aktararak sert zemini yıpratmadan fırçalar ve kirleri sökülmesini sağlar. Arka tarafında bulunan yüksek vakum sayesinde kirli suyu temizleyerek kirli su haznesine doldurulmasını sağlar.

 Neden Biz

Hızla gelişen teknolojinin takibini yaparak, sizlerin ne istediğini bilmekteyiz. Cleanvac temizleme makinaları çeşitlilik yönünden zengindir. Halı yıkama, Koltuk yıkama ve kapsamlı olarak herkesin tercih edeceği bir ürün haline gelmektedir. Uzman personel ekibimiz ile size gerekli bilgi verilerek kurulumuna kadar size yardımcı oluyoruz. Bizler teknolojinin gelişmesi ile yeni çıkan makineleri donanımsal olarak bilmemiz gereklidir. Profesyonel olarak eğitim alan ekibimizle   garanti belgeli cihazların temel bakımlarını sağlamaktayız. Size daha iyi bir hizmet vermek için çok çalışmaktayız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA