Buharlı koltuk yıkama makinası

Buharlı koltuk yıkama makinesi-

BUHARLI KOLTUK YIKAMA MAKİNESİ

Buharlı koltuk yıkama makinesi-Koltuk yıkamanın önemi artık tartışılmaz derece insanlar tarafından kabul edildi. Endüstriyel temizlik piyasasında koltuk yıkamanın önemi arttıkça Cleanvac müşterileri için çeşitli makine seçenekleri sunmaya devam ediyor. Koltuk yıkamanın çeşitleri içinde buharlı koltuk yıkama makinesi en çok tercih edilenlerden olmaktadır. Sulu yıkama sistemlerine göre yüksek derecede sıcaklık vermesi kişiler tarafından daha temiz ve sağlıklı bulunması sebebi ile tercih edilmektedir. Buharlı sistemler gelişen teknoloji ile piyasaya çıkan yeni ürünlerdir. Oldukça çok beğenilmiştir.

Buharlı koltuk yıkama makineleri yüksek derecede ısı ve buhar vererek derinlemesine bir temizlik yapar. Koltuk yıkamasında ki en önemli problem olan ıslak kalma problemi de bu şekilde ortadan kalkmaktadır. Islaklığın oluşturduğu nem ve küf olayı olmaksızın iç sünger aksamına kadar derinlemesine bir temizlik yapılması mümkün hale gelmiştir. Buharlı koltuk yıkama diğer yöntemlere göre daha kolay ve daha sağlıklı olduğu için çok firma tarafından tercih edilmektedir. Yüzey temizliğinden ziyade iç aksam temizliği de kolaylıkla yapılabilmektedir.

Buharlı Koltuk Yıkama Makinesi Nasıl Çalışır?

Buharlı temizlik makinesi normal yıkama yapan temizlik makinelerine göre daha kullanışlı ve temiz bir işlem yapmaktadır. Yüksek derecede buhar verilen koltuklarda ki çıkması mümkün olmayan lekeleri bile söküp çıkartır. Yüzey temizliğinden ziyade tazyikli ve yüksek ısılı buhar sistemi ile süngerlere ve sünger aralarına kadar temizliği ulaştırmaktadır. Buhar sistemi kolay geçirgen bir sistem olması sebebi ile buharlı koltuk yıkama makineleri çok tercih edilmektedir. Zorlu yerlere bile ulaşması büyük bir avantaj sağlar.

Koltuk yıkama makinesi buharlı sistemi sayesinde oldukça kolay bir yıkama sistemidir. Temizlenecek alana manuel olarak verilen yüksek derecede ki buhar işlemi lekenin çıkma durumuna göre birkaç kez tekrarlanabilir. Buharlı sistemin ısı avantajı sayesinde çıkmayan lekelerde bile etkili bir temizlik yapmak mümkün olacaktır. Bu koltuk yıkama makinesi aynı zamanda halı yıkama olarak da kullanılabilmektedir. Buharlı halı yıkama makinesi olarak genellikle büyük ortak kullanım alanlarında hizmet vermektedir. Camii gibi baştan başa halı kaplı mekan temizliklerinde sıklıkla kullanılan makinelerdir.

Buharlı Koltuk Yıkama Makinesi Fiyatları

Buharlı koltuk yıkama makinesi özellikleri bakımından çok tercih edilen ürünlerdir. Halı ve koltuk yıkama gibi iki opsiyonlu çalışan makinenin fiyatı oldukça erişilebilir ve makul bir fiyatlandırmadır. Güncel olarak makinenin fiyatları değişkenlik gösterse de iki ayrı makineye tek bir makine fiyatı ödeniyor gibi düşünmek doğru olacaktır. Endüstriyel anlamda temizlik hizmeti veren firmalar her iki işi de yapabilen bu ürüne cüzi rakamlar ödeyerek sahip olabilir. Buharlı koltuk yıkama fiyatları her firmada değişkenlik göstermektedir.

Buharlı koltuk yıkama makinesi güncel fiyat seçenekleri sürekli olarak bir değişim göstermektedir. Makine fiyatları arasında bir uçurum olmasa da makinenin işlevine ve satan firmaya bağlı olarak çeşitli belirleyen unsurlar çerçevesinde ücretlendirilirler. Satın almadan önce ihtiyaca tabii işin konusunun belirlenmesi oldukça önemlidir. Belirlenen ihtiyaç üzerine de buharlı koltuk yıkama makinesi satışı yapan firmalar aracılığı ile makineye ulaşabilirsiniz. Temizliğin niteliğini arttıran bu ürün sayesinde ödenen rakamı kısa sürede amorti edebileceksiniz. Bu sayede bir süre sonra ürün fiyatı size geri dönmüş olacaktır.

Buharlı Koltuk Yıkama Makinesi Satışı

Buharlı temizlik makinesi parçaları ile beraber size ulaştırılır. Temizlikte kazanacağınız zaman ve iş gücü ile kısa sürede çok iş yapmanızı sağlar. Çıkmayan inatçı lekelerde dahil tam sonuç almanıza olanak tanır. Çıkmayan lekelere bilek gücüyle müdahele etmek yeteri kadar zorken bazı makinelerde de bu lekeleri çıkarmak pek mümkün olmuyor. Bu koltuk yıkama makinesi buharlı olması sebebi ile o lekelerde bile kolay bir temizlik konforu sunmaktadır.

Endüstriyel temizlik yaptığınız bir firmanıza bu mükemmel makineden satın almak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken buharlı koltuk yıkama makinesi satışı yapan firmaları araştırmak olmalıdır. Araştırdığınız firmalar içerisinde size en doğru ve kaliteli hizmet veren firmayı bulmalısınız. Cleanvac uzun senelerdir kullanıcılarına bu alanda kaliteli hizmeti ilke edinerek destek vermektedir. Fiyatları sunduğu kalitenin oldukça altında kalmaktadır. Satın alacağınız ürün için firma çalışanları ile iletişime geçerek en doğru fiyatı ve en doğru makineyi almanız mümkün olacaktır. Kalite çok önemli bir satın alma unsurudur.

Detaylı bilgi için  https://cleanvac.com/urun/buharli-koltuk-yikama-makinasi/   Adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA