fbpx

Basınçlı Yıkama Makinesi

Basınçlı Yıkama Makinesi

Temizlik ve yıkama sektöründe cihaz kalitesi son derece önemlidir. Bu cihazların sunduğu olanaklar sayesinde en iyi şekilde hijyen sağlanabilir ve kişilere daha yaşanılır ortamlar yaratılır. Ancak her yıkama makinesi istenilen hijyeni sağlamada biraz yetersiz kalabiliyor. Özellikle araç içlerinin temizlenmesi sırasında kalitesi ve çekim gücük düşük olan makineler yeteri kadar temizlik sağlamayacaktır. Cleanvac firmamız sizlere aradığınız hijyeni sunacak yıkama makinelerinin satışını yapıyor. En iyi yıkama makinelerimiz arasında basınçlı yıkama makinesi modelleri oldukça fazla rağbet görüyor. Genel özelliklerine bakıldığında bu makinelerin son derece iyi bir teknolojiye sahip olduğu görülebilir. Temizlik sırasında kişiyi yormayan bu cihazlar hemen her türlü ihtiyacı da karşılayacak kapasiteye sahiptir. Firmamız tarafından satışa sunulan cihazlar basınçlı yıkama ve endüstriyel basınçlı yıkama makineleri olarak farklı seçeneklere sahiptir. Basınçlı yıkama makineleri temizlik yapılması gereken tüm yüzeylerde istenildiği şekilde kullanılabilen cihazlardır. Bu cihazlardan faydalanarak aradığınız hijyeni son derece rahat elde edebilirsiniz.

Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyatları

Basınçlı yıkama makinesi fiyatları marka ve sahip olduğu özelliklere göre değişim göstermektedir. Hemen her türlü yıkama işleminde sizlere derinlemesine bir temizlik sunacak olan bu makineler son derece ideal cihazlardır. Pas lekeleri ve kirleri çıkarma konusunda oldukça inatçı olan yıkama makinelerimiz tüm geniş alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle de hızlı ve etkili bir temizlik arayışı içerisinde olan insanlar için son derece ideal bir seçimdir. Oto yıkamacılar için oldukça pratik bir kullanım sunan basınçlı yıkama makineleri dayanıklı olması sayesinde oldukça uzun ömürlü olan makinelerdir. Tazyikli bir şekilde suyu yüzeye aktaran cihazlar yardımı ile istenilen hijyen çok kısa bir sürede sağlanıyor. Bu süreçte su tazyikinin hızlı olması pratik bir temizlik yapılabilmesine olanak sağlıyor. Çok geniş özellikleri olması ve kullanım alanının yaygın olması sayesinde bu yıkama makineleri en çok tercih edilen makinelerimizdir. Pratik olması bu cihazların kolay şekilde taşınabilmesinden de kaynaklanmaktadır. Hem su hem de deterjan konusunda oldukça tasarruflu olmasının yanında enerji kullanımı açısından da çok ideal olan cihazlardır.

 

Basınçlı Yıkama Makinesi Çeşitleri

Basınçlı yıkama makineleri arasında endüstriyel kullanım için uygun olan modeller de mevcuttur. Endüstriyel kullanıma uygun olan yıkama makinelerimiz düşük devir bir motor ile çalışmasının yanında ağır şartlar için çok rahat bir kullanıma sahiptir. 1000 devir özelliğine sahip olan bu makineler devamlı surette kullanılacak mekânlar için çok idealdir. Cihazların çalışma prensibi de oldukça basittir.  Tesisat içerisinden alınan suyu makineler yüzeye son derece tazyikli bir şekilde aktarır ve bu uygulama sayesinde derinlemesine bir temizlik gerçekleştirilmiş olur. Kullanımı konusunda çeşitli kullanım kılavuzları vardır ve basit bir anlatımla cihazı her yönden kullanma imkânı bulabilirsiniz. Endüstriyel basınçlı yıkama makinelerimiz hem temizlik süresini olabildiğince kısaltır hem de su ve elektrik tüketimi konusunda gereken tasarrufu fazlası ile sağlar. Makineler deterjan tasarrufu yanında temizlik zamanını kısaltan makinelerdir. Yoğun kir barındıran alanlarda çok etkilidir. Özellikle fabrika ya da büyük çapta iş yerleri için profesyonel bir temizlik olanağı sunmaktadır.

 

Sıcak ve Soğuk Su Basınçlı Yıkama Makineleri

Basınçlı yıkama makinelerinde sıcak ya da soğuk su kullanma imkânı bulunmaktadır. Yıkama işlemini ne tür bir ortamda yapacağınız bu makinelerin satın alınması esnasında son derece önemlidir. Firmamız sizlere bu makinelerin satışını yaparken sektör bilgisine de büyük önem vermektedir. Soğuk su ile çalışan basınçlı yıkama makineleri araçlar, üretim tesisleri gibi alanlarda etkili cihazlardır. Çok geniş alanlarda bu cihazları kullanabilir ve gerekli hijyeni sağlayabilirsiniz. Makinelerin kullanımı sonrasında çok yüksek bir kalitede temizleme imkanı bulabilirsiniz. Bunların yanında hem soğuk hem de sıcak su ile yıkama yapan basınçlı makineler de mevcuttur. Fiyat olarak makinelerimiz arasında farklılıklar olsa da kalite bakımından her cihazımızın üstün özelliklere sahip olduğu söylenebilir. Sıcak su ile yıkama yapan basınçlı yıkama makineleri yüksek bir kullanım kolaylığı sunar. Bu cihazların kullanıcısına önemli faydaları vardır. Cleanvac firmamız sayesinde sahip olabileceğiniz basınçlı yıkama makinelerimiz kaliteli bir temizlik sunar. Daha az enerji harcamanızı sağlar. Kısa sürede en iyi hijyeni sunar ve zamandan da tasarruf etmenize olanak sağlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA