fbpx

Basınçlı Su Makinesi

Basınçlı Su Makinesi

Temizlik ve yıkama işlemleri her sektör için önemlidir. Gerek araç içi yıkama gerekse kirli yüzey temizleme işlemleri konusunda birçok önemli detaya dikkat edilmesi gerekiyor. Son teknoloji makinelerin kullanımı da bu temizlik işlemleri açısından önemli bir kolaylık sunmaktadır. Cleanvac firmamız sizlere en iyi yıkama makinelerini sunarak son derece rahat bir şekilde temizlik yapabilme imkânı sunuyor. Özellikle basınçlı su makinesi çeşitleri sayesinde hemen her türlü yüzey temizleme işlemi yapabilirsiniz. Temizlik yapılması gereken alanlarda derinlemesine bir yıkama işlemi sunarak sizleri en zorlu kir bulunan yerlerden bile kurtulmanıza olanak tanıyor. Basınçlı su makinelerinin en çok kullanıldığı alanlar arasında araç temizleme firmaları gibi temizlik odaklı yerler bulunuyor. Özellikle otomobil, otobüs ya da minibüs gibi araçların temizlenmesi işleminde çok detaylı temizlik yapılmasına olanak tanıyan makinelerdir. Firmamızın sunduğu yıkama makineleri her türlü lekenin çıkarılmasında oldukça etkilidir. Hızlı bir temizleme işlemi yaparak zamandan tasarruf etmek isteyen insanların ilk tercihi olan bu makineler daha birçok alanda da tasarruf etmenize olanak sağlayacaktır.

 

Basınçlı Su Makineleri Neden Tercih Ediliyor?

Basınçlı su makinelerimiz arasında farklı seçenekler mevcuttur. Normal basınçlı yıkama makinemiz yanında endüstriyel makineler de mevcuttur. Her makinenin kendine özgü bir çalışma prensibi bulunuyor ve her şeyden önemlisi çok kolay bir kullanım olanağı sunuyor. Basınçlı su makineleri hemen her alana taşınabilir özelliklere sahiptir. Hareket ettirilebilir ve uygulama alanları çeşitli şekillerde değiştirilebilir. Bu makinelerimiz şebeke suyu kullanır ve şebeke üzerinden aldığı suyu oldukça yüksek bir basınç ile kirli olan yüzeylere aktarır. Enerji, su, deterjan ve kas gücünü en aza indirir. Bu cihazlarımızı kullanabilmesi için ayrıca bir operatör ya da kullanacak bir işçi işe almanız gerekmiyor. İş yerinizde çalışan sıradan bir işçi de bu cihazlarımızı çok rahat bir şekilde kullanabilir ve temizleme işlemini en iyi şekilde yerine getirebilir. Oto yıkama sektörünün en iyi makineleri olan basınçlı su makineleri karlılık oranınızı en iyi şekilde arttıracak ve sizler de sektördeki rekabet ortamında geride kalmayacaksınız.

 

Basınçlı Su Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Basınçlı su makineleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de endüstriyel basınçlı yıkama makineleridir. Bu makineler 1000 devir özelliğine sahip olan makinelerdir ve çok yoğun şekilde temizlik ihtiyacı duyulan alanlarda çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Yüksek bir basınç uygulayabilen makineler şebeke suyunu istenilen zemine çok büyük bir tazyik ile aktararak yüzeyin en iyi şekilde temizlenmesine olanak sağlamaktadır. Makinelerin kasa kısmının altında bulunan tekerlek aparatı sayesinde bulunduğu alanlar değiştirilerek farklı alanlarda da temizleme işlemi yapılabilir. Bu makineler ile temizleme süresi oldukça kısadır ve sizlere her bakımdan yüksek oranda bir kolaylık sunmaktadır. Basınçlı endüstriyel yıkama makineleri soğuk su ile çalışabilen ve hem sıcak hem de soğuk su ile çalışabilen makineler olmak üzere farklı şekillerde sunulmaktadır. Firmamızın çok fazla satışını yaptığı soğuk sulu endüstriyel basınçlı yıkama makineleri araç içlerinin temizlenmesinde rahat bir şekilde kullanılabilir. Hatta kamyon ve otobüs gibi daha büyük araçlar için de kullanılabilen makine çeşitleridir. Sıcak ve soğuk sulu makineler de yüksek basınç özelliği sayesinde geniş alan yüzeylerinin temizlenmesinde çok etkilidir. Sıcak sulu makineler son derece yüksek oranda bir temizlik imkânı sunmaktadır.

 

Basınçlı Su Makinesi Fiyatları

Basınçlı su makinesi fiyatları makineden makineye göre değişmektedir. Soğuk su özelliği bulunan basınçlı su makinesi ile hem sıcak hem de soğuk su özelliği bulunan bir makine aynı fiyatlarda satışa sunulmuyor. Ancak firmamız hemen her türlü makinenin satışında müşterilerine kolay ödeme yöntemleri sunmaktadır. Firmamızdan satın alacağınız bir makine ile çok rahat şekilde iş yerlerini, araç içlerini temizleyebilir ve bu konuda da yüksek karlılık elde edebilirsiniz. Fiyatlarımız markaya göre değişiyor. Bunun yanında her makinenin farklı aparatları olması ve set halinde satılıp satılmıyor olması da fiyatlarımıza etki eden bir diğer durumdur. Firmamızdan temin edeceğiniz yıkama makineleri ile temizlik yapmak sizin için işkence olmaktan çıkacak ve temizlik sektöründe daha iyi çalışma imkânı bulabileceksiniz. Cleanvac firmamız sizlere teknolojinin en iyi yıkama makinelerini sunmaya özen gösteriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA