fbpx

Basınçlı Oto Yıkama Makinesi

Basınçlı Oto Yıkama Makinesi

Birçok alanda temizliğin önemi yadsınamaz bir gerçektir. Bu nedenle de teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün yıkama konusunda farklı makinelerin üretilmesi sağlanıyor. Cleanvac farkı ile satışa sunulan basınçlı oto yıkama makineleri oldukça etkili bir temizlik işlemi yerine getiriyor. Firmamız tarafından satışa çıkarılan basınçlı oto yıkama makineleri aradığınız temizliği hem hızlı şekilde sizlere sunar hem de son derece etkili makinelerdir. Oto yıkamacılar tarafından beğenilerek kullanılan bu oto yıkama makineleri yüksek bir basınç uygulama kapasitesine sahiptir. Yüzeylere uyguladığı tazyikli su sayesinde temizlik kısa sürede sağlanıyor ve sizler en etkili temizleme işlemini gerçekleştirmiş sayılıyorsunuz. Basınçlı oto yıkama makinesi bir temizlik sırasında ihtiyacınız olan tüm hijyeni en kısa zaman diliminde sunarak her türlü temizlik işleminden tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

 

Basınçlı Oto Yıkama Makinesi Fiyatları

Firmamızın satışa sunduğu yıkama makineleri çok geniş bir skalada sizlerin karşısına getiriliyor. Bu makineler sayesinde hemen her alanda çok iyi bir temizlik yapabilme imkânınız bulunuyor. Basınçlı oto yıkama makineleri de bu makinelerden biri olarak kullanımınıza sunuluyor. Basınçlı oto yıkama makinesi fiyatları müşterilerimizin rahatlıkla karşılayabilecekleri fiyatlardır. En iyi ödeme koşullarında satışa çıkardığımız basınçlı oto yıkama makineleri sahip oldukları özelliklere göre değişen fiyatlara sahiptir. Yüksek bir basınca sahip olması ve suyu tazyikli şekilde temizlenecek alana gönderen makineler hem su hem enerji hem de deterjan açısından önemli bir tasarruf sunmaktadır. Son derece gelişmiş makinelerdir ve oldukça dayanıklıdır. Bir makineyi uzun yıllar kullanabilir ve geniş alanlarda aradığınız hijyeni daha rahat bir şekilde elde edebilirsiniz. Bu makinelerimizi yalnızca oto yıkama işletmelerine satmıyoruz. Aynı zamanda büyük sanayi işletmelerinde de çok geniş bir kullanım alanı bulan makinelerdir. Bu ürünler hem sıcak su hem de soğuk ile çalışan modeller olmak üzere farklı konseptlerde satışa sunulmaktadır. Yalnızca soğuk su ile çalışan basınçlı oto yıkama makineleri taşıtlarda ve sanayi üretim tesislerinde sıkça kullanılmaktadır. Tüm yüzeylerde pratik bir kullanım sunan oldukça detaylı temizleme araçlarıdır.

 

Basınçlı Arama Yıkama Makinesi

Firmamız tarafından satışa sunulan bir diğer basınçlı makinelerden birisi de basınçlı araba yıkama makinesi çeşitleridir. Bu makineleri çok rahat bir şekilde firmamızdan temin edebilme imkânınız vardır. Bu makinelerin çeşitli fonksiyonları vardır. Bunlar arasında tazyik ve ısıya dayanıklı çelik kaplama olması en belirgin fonksiyonlarından biridir. Aynı zamanda elektrikli motor için fazla ısınmayı önleyen bir termik sistem bulunuyor. Temizlik sırasında kullanılan malzemeleri rahat bir şekilde kullanabilme opsiyonu ile gürültüsüz çalışması en iyi özellikleri arasındadır. Basınçlı araba yıkama makineleri otomobil, otobüs, kamyon, minibüs gibi tüm araçlarda kullanılabilen makinelerdir. Bu makinelerin hem soğuk hem de sıcak özellik bulunanlarında termostat ısı ayarı bulunmaktadır. Böylece dilediğiniz şekilde yıkama ısısını ayarlayabilir ve iyi bir temizleme sağlayabilirsiniz. Firmamızdan satın alacağınız her yıkama makinesi için mutlaka orijinal yedek parça garantisi de sunuyoruz. Herhangi bir bozulma ya da arızalanma durumunda cihazların yedek parçalarını yine firmamızdan kolay bir şekilde temin etme şansınız bulunuyor. Firmamız her türlü yıkama cihazı için sizlere gerekli desteği sunmaktadır.

 

Basınçlı Oto Yıkama Makinelerinin Önemli Özellikleri

Birçok mekânda temizlik yapılması son derece önemlidir. Firmamız da bu konuda müşterilerine en iyi olanakları sunarak birçok farklı yıkama makinesini satışa sunmaktadır. Hizmet kalitemiz son derece yüksektir. En iyi makineler arasında bulunan ve kullanıcısına yüksek oranda bir hijyen sunan basınçlı oto yıkama makineleri en iyi hijyenin elde edilmesini sağlıyor. Birçok fonksiyona sahip olan makinelerimiz sıcak ve soğuk su ile yıkama yapabilen makinelerdir. Tazyik oranı yüksek olduğu için kirli ve lekeli yüzeylerin kısa bir süre içerisinde tertemiz olmasını sağlıyor. Bunların yanında kullanımı son derece basit makinelerdir. Sıradan bir iş yeri çalışanı dahi kullanım kılavuzunu okuyarak bu makineleri rahat bir şekilde kullanabilir ve her zaman kullanabilir. Basınçlı yıkama makineleri hiçbir zaman sizlere sorun çıkarmıyor ve en ileri teknoloji ürünü olarak sizlere sunuluyor. Firmamızdan satın alacağınız basınçlı oto yıkama makineleri sizlere Cleanvac ayrıcalığı ile satılıyor ve her türlü yedek parça temimde de destek veriyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA