fbpx

Araç Yıkama Makinesi

Araç Yıkama Makinesi

Araç yıkama işlemi titizlik gerektiren bir işlemdir. Araç sahiplerinin temizlikten memnuniyet duyması açısından yapılan işlemin profesyonel olması gerekiyor. Araç yıkama makinesi sayesinde en iyi araç temizliği gerçekleştirme imkânı bulabilirsiniz.

Bu makineler arasında farklı modeller bulunuyor. Her model sizlere farklı avantajlar sağlıyor ve yıkama işleminde önemli bir kolaylık sunuyor. Cleanvac firmamız tarafından satışa sunulan makinelerimiz yüksek bir performans sergiliyor ve sizlere en derin hijyeni sunuyor. Kalıcı kirleri ortadan kaldırarak araçlarınızın dış yüzeylerinin istenilen parlaklığa ulaşmasını sağlıyor. Araç yıkama makinelerimiz arasında çok farklı modeller bulunuyor. Her modelin ve markanın kendine has birtakım öne çıkan özellikleri bulunuyor. Bu nedenle de müşterilerimize makine satışı yaparken hangi sektörde kullanacaklarını ya da hangi sıklıkta bu makinelerden yararlanacaklarını sorarak hizmet veriyoruz. Böylece satın aldığınız bir makine yüzünden ileride sorun yaşamadığınız gibi daha seri şekilde de çalışma imkânı bulabilirsiniz. Araç yıkama makinelerimizde pratik bir kullanım olmasına çok büyük bir önem veriyoruz. Çünkü bu sektörün ne kadar yoğun bir tempoya sahip olduğunun bilincindeyiz.

 

Araç Yıkama Makineleri

Araç yıkamak için üretilen makineler farklı modelde alıcıya çıktığı için her makinenin özelliğini bilmenizde yarar olacaktır. Bu makineler arasında bulunan buharlı araç yıkama makineleri çok tercih edilen ve oto yıkama yerlerinde kullanılan makinelerdir. Buharlı yıkama makinelerinin kullanımı son derece basittir. Hem benzin istasyonlarında hem de oto yıkama merkezlerinde çok fazla kullanılmaktadır. Buharlı yıkama makinelerinde bir veya iki tabancalı yıkama aparatı oluyor. Yüksek basınçta araca püskürtülen buhar sayesinde kirler kısa süre içerisinde temizleniyor ve istenilen temizlik sağlanmış oluyor. Bunun yanında aracın boyasının zarar görmemesi için bu yıkama öncesinde aracınıza cila uygulaması da gerçekleştirebilirsiniz. Sıcak buhar ile yapılan temizlik çok daha uzun ömürlü bir temizlik olacaktır.

Bir diğer yıkama makinesi çeşidi de jetonlu yıkama makineleridir. Bu makinelerin üç farklı modeli bulunuyor. Gerektiği durumlarda üç farklı model set olarak da satışa sunuluyor. Firmamızın satışa çıkardığı jetonlu yıkama makinesi modelimiz özellikle benzin istasyonlarında kullanılmaktadır. Bu makineleri kullanılacak yere kurduğunuz zaman müşterilerinizde herhangi bir yardım almadan kendi araçlarını yıkayabiliyorlar. Jetonlu araç yıkama makineleri ya jeton ile ya da madeni para ile çalışmaktadır. Bu makineleri önceden ayarlayabilir ve süre konusuna kendiniz karar verebilirsiniz. Aynı zamanda genelde müşterileriniz bu araçları kendileri yıkadıkları için hijyen durumundan da kendileri sorumlu olacaklardır.

 

Araç Yıkama Makinesi Fiyatları

Firmamızın sunduğu araç yıkama makinelerinin fiyatları sabit fiyat değildir. Buharlı makineler ile jetonlu araç yıkama makineleri farklı kullanım özelliklerine sahip oldukları için firmamız bu konuda net bir fiyat bilgisi vermiyor. Ancak sizler firmamıza gelerek ya da web sitemizi inceleyerek araç yıkama makinesi fiyatları konusunda daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve kendinize en uygun olan yıkama makinesini satın alabilirsiniz. Araç yıkama işlemi sırasında sizlerin en iyi şekilde faydalanabileceği bir tasarımı satın almanız son derece önemlidir. Çalışma koşullarınız nasıl bir makineye uygun ise o şekilde makine satın almanız işlerinizi devam ettirme açısından büyük önem taşımaktadır.

Araç Yıkama Makinelerinin Avantajları Neler?

Araç temizlemede çok sık olarak tercih edilen yıkama makineleri bir aracın hem iç yüzeylerinin hem de dış yüzeylerinin temizlenmesinde son derece önemli olan cihazlardır. Bu makineleri bir kere satın aldığınızda uzun yıllar araç temizliği yapabilmenize olanak tanınmaktadır. Firmamızın satışa çıkardığı araç yıkama makineleri hemen her türlü yıkama sırasında sizlere önemli kolaylıklar sağlıyor. Garantili olarak satışa çıkarılan bu ürünler en iyi marka firmalar tarafından üretiliyor ve sizlerin kullanımına sunuluyor. Firmamızın satışa sunduğu araç yıkama makineleri sektörün en iyileri olup ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt vermektedir. Zaman konusunda en iyi olanakları sunan bu makineler kısa sürede yüksek oranda bir hijyen vermektedir. Böylece bir aracı kısa bir süre içerisinde temizleyerek diğer araca geçebilme imkânınız bulunuyor. Aynı zamanda deterjan konusunda da büyük bir tasarruf imkânı sunuyor. Az deterjan ve enerji kullanımı ile bir aracı temizlemek oldukça kolay olacaktır. Cleanvac firmamızdan sizin işinizi görecek bir makineyi kolaylıkla temin etme imkanınız bulunmaktadır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA