fbpx

Araba Yıkama Makinesi

Araba Yıkama Makinesi

Temizlik işlemi her türlü mekânda gerekli olduğu gibi araçların iç kısımlarında da son derece gerekli bir işlemdir. Gerek kişisel araçlar gerekse de toplu taşıma araçları belirli periyotlarda iç ve dış temizliği yapılması gereken araçlardır. Bu araçlarda özellikle iç bakım büyük bir önem taşımaktadır. Cleanvac firmamız sizlere en iyi araba yıkama makinesi çeşitlerini sunuyor. Firmamızın satışa çıkardığı bu makineler sayesinde araçlar daha temiz daha kullanılabilir bir hale geliyor. Satışa sunduğumuz yıkama makineleri markasına göre farklı özelikler taşımaktadır. En çok satılan araç yıkama makineleri arasında buharlı oto yıkama, soğuk yıkama makinesi, jetonlu oto yıkama, endüstriyel basınçlı yıkama gibi farklı modeller de cihazlarımız bulunuyor. Her makinenin kendine has özellikleri bulunuyor. Araçların yıkanması için tercih edilen bu makineler kullanan kişiye zamandan, enerjiden ve deterjandan yana önemli katkılar sunuyor. Her zaman kullanılabilecek makineler hem uzun ömürlü hem de garantili olarak satışa çıkarılmaktadır. Fiyat olarak farklı cihazlar arasında değerlendirme yaparak firmamızdan satın alabilirsiniz.

 

Araba Yıkama Makineleri

Araba yıkamak için çeşitli oto yıkama yerleri ve benzin istasyonları çeşitli makinelere ihtiyaç duyuyorlar. Bu makineler arasında yapılan işlem ve yıkama sayısını ortaya çıkaran en iyi cihazlar jetonlu yıkama makineleridir. Madeni para ya da jeton ile çalıştırılan bu makineler sayesinde gün içerisinde ne kadar araç yıkandığının istatistiğini daha rahat bir şekilde edinebilirsiniz. Bu makineler üç farklı tipte satışa sunuluyor. Jetonlu oto yıkama, jetonlu köpük makinesi, jetonlu oto süpürge olarak farklı şekillerde kategorize edilebilir. Bu araba yıkama makineleri akaryakıt ve zaman açısından önemli bir tasarruf imkânı sunuyorlar. Jetonlu yıkama makineleri ayarlanılan süre boyunca çalışabilen makinelerdir. Bu süre kişiler tarafından önceden ayarlandığı için zaman açısından sizlere önemli bir fayda sunmaktadır. Jetonlu makine çeşitleri kullanım ihtiyaçlarına göre üçlü set olarak da üretilebilen makinelerdir.

Bir diğer önemli makine çeşidi de buharlı oto yıkama makinesidir. Bu makineler yıkama esnasında yüksek oranda bir buhar çıkışı sağlamaktadır. Uygulanan buhar sayesinde temizliğin etkisi son derece yüksek seviyede oluyor. Makinelerde bulunan buhar tabancası sistemi sayesinde aracın hem iç hem de dış kısımlarını çok rahat bir şekilde temizleme imkânı bulabiliyorsunuz. Araç modeline göre buhar ısısının farklı derecelerde ayarlayabilir ve aradığınız hijyeni çok daha kolay şekilde sağlayabilirsiniz.

 

Buharlı Oto Yıkama Sizlere Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?

Araçlar zaman zaman temizlenme ihtiyacı duyduğu için bu alanda kullanılabilecek çok çeşitli temizleme makineleri üretiliyor. Bunlar arasında da çok geniş faydaları bulunan buharlı oto yıkama makineleridir. Buharlı oto yıkama makineleri araç üzerinde sertleşen kirlerin kısa süre içerisinde temizlenmesine olanak sağlamaktadır. Bunun yanında araçların boyasını korumak ve aşınmasını önlemek için cila kullanımına uygun olan bir yıkama sistemidir. Yüksek bir dezenfekte işlemi uygulayan makineler kişilerin aradığı temizlik hissini en iyi şekilde vermektedir. Buharlı oto yıkama makinesinin bir diğer avantajı da kimyasal temizlik işlemlerine göre çok daha hijyenik bir temizleme sunmasıdır. Çok ekonomik bir yıkamadır ve bu makineler sizlere zaman açısından da önemli kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Araba Yıkama Makinesi Fiyatları

Araba yıkama işlemi için satın alınabilecek olan makineler marka ve modellerine göre farklı fiyatlarda satışa çıkarılıyor. Araba yıkama makinesi fiyatları kullanım kolaylığı, sağladığı avantajlar, sahip olduğu özelliklere göre de değişmektedir. Araçların temizliği açısından oto yıkama yerleri ve benzin istasyonları oldukça şanslı olan yerlerdir. Çünkü bu alanda temizlik yapabilmeye uygun çok fazla makine çeşidimiz bulunuyor. Dilerseniz set olarak dilerseniz tek bir makine olarak satın alacağınız bu cihazlarımızda müşterilerimize yedek parça satışı da gerçekleştiriyoruz. Bir makineyi aldığınızda parçası bozuldu sorunu yaşamanıza gerek yok. Çünkü firmamız sizlere istediğiniz zamanda ihtiyaç duyduğunuz yedek parçaları da temin etmektedir. Cleanvac firmamızın sunduğu tüm cihazlar garantilidir ve uzun yıllar kullanılabilecek kapasitededir. Araç yıkama alanında faaliyet gösteren her iş yeri bizlerden bu cihazları rahatlıkla temin edebilirler. Fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek isterseniz her zaman bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz yıkama cihazlarımızı set olarak sipariş verebilirsiniz. Her türlü yıkama cihazının satışında müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya gayret ediyoruz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA