4 Fırçalı Halı Yıkama Makinası - Cleanvac Temizlik Ürünleri

4 Fırçalı Halı Yıkama Makinası

4 fircali hali yikama makinasi

4 Fırçalı Halı Yıkama Makinası

4 fircali hali yikama makinasi
4 fircali hali yikama makinasi

4 Fırçalı halı yıkama makinası ile işletmenizin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Halı yıkama fabrikalarının sayıca artması sebebiyle sektörün çok çeşitli ihtiyaçları doğmuştur. Farklı makinelerle ihtiyaca yönelik çözümler sunulabilmektedir. Türkiye’nin neredeyse her şehrinde bulabileceğiniz halı yıkama tesisleri baz alındığında ise 4 fırçalı makineler son derece popülerdir. Gerek yerden tasarruf etmek gerekse otomatik halı yıkama makinaları arasında olması sebebiyle tercih edilmektedirler.

Diğer taraftan fiyat ve performans açısından oldukça pozitif bir etkiden söz edilebilir. Küçük ve giriş seviyesindeki halı yıkama işletmelerine yönelik bir opsiyon olarak değerlendirilebilir. Ayrıca sektöre giriş noktasında da tercih edildiği için sık sık gözlemlemek mümkündür. Halı yıkamanın püf noktaları arasında doğru adımlar atmak vardır. Fırçaların konumlandırılması, su basıncı ve baskı gibi faktörler yıkanacak halıya göre ayarlanabilmelidir.

 

Yıkama işleminin başlamasıyla beraber otomatik olarak deterjan ve su ile işlemler yapılmalıdır. Genel hatlarıyla halının yıkanma süresi ve metrekare yıkama performansına göre işletmeler çeşitli makine modelleri arasında seçim yapmaktadır. İlk tercihlerinizden birisi ise 4 fırçalı halı yıkama makinaları olabilir.

 

4 Fırçalı Otomatik Halı Yıkama Makinası

Tamamıyla otomatik olan halı yıkama makineleri sayesinde eleman gücünden tasarruf ederek daha kârlı bir işletme mümkün olabiliyor. Bunun yanı sıra enerji tasarrufu ve ayarlanabilir kumanda panelinin büyük bir katkısı olduğunu düşünmekteyiz. İşletmelerin verimliliğini arttırmak amacıyla yıkanacak olan halıya göre bir ayar tercih edilebilir. Yalnızca tek bir elemanın makine başında çalışmasıyla gün boyu yıkama işlemi sürebilir.

Birçok işletme ise fırça sayısıyla performansı aynı noktada düşünüyor. Tabi ki metrekare odaklı bakıldığı zaman 12 fırçalı, 8 fırçalı ya da 4 fırçalı halı yıkama makinesi arasında bariz farklar oluşacaktır. Ancak temizlik ve halının dezenfekte edilmesi açısından hiçbir farkları yoktur. Yine halının uygun su basıncı ve baskı sistemiyle temizlenmesi sağlanır.

 

Ayrıca mevcut gelberi tekniğiyle ve alt fırçalarıyla homojen bir temizliğin mümkün olacağından emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlarla Cleanvac 4 fırçalı halı yıkama makinası satın alarak işletmeniz için doğru adımı atabilirsiniz. Enerjiden tasarruf ederken otomatik sistemin getirdiği diğer kazançlarla daha yüksek kâr marjlarına erişebilirsiniz.

 

4 Fırçalı Halı Yıkama Makinası Özellikleri

 

İsminden anlaşılacağı üzere 4 fırçalı halı yıkama makinesi özellikleri için temelde 4 farklı fırça konumu bulunmaktadır. Bunların ikisi üst kısımda dairesel hareketlerle halının tüm gözeneklerine ulaşmaktadır. Dairesel hareketler sayesinde de halınızın derinlerine nüfuz eden kirlerin dahi yüzeye çıkması sağlanır. Bir diğer fırça ise silindir şeklindedir ve yine halının üzerinde yer alan kirleri baskıyla yukarıya çıkarır.

 

Üst kısmın en önemli unsur olduğu tartışmaya kapalıdır. Bu sebeple halı makinesinin 3 fırçasını üst konumda göreceksiniz. 4.fırçanın ise halının alt kısmında olduğunu ve bu alanda da mutlak bir temizlik sağladığını vurgulayalım. Halının makineye girdiği an itibariyle yüksek basınçlı su ve baskı ile temizlenmeye başlandığını fark edebilirsiniz. Ardından kendi sırasıyla yürüttüğü otomatik işlemlerle gelberi ve makinenin arkasından halının teslim edilmesiyle işlem sonuçlanmaktadır.

 

Bu bağlamda halı yıkama makinesi kadar halı sıkma maknası fiyatları da ilginizi çekebilir. Müşterilerinizi memnun etmek ve daha nitelikli bir hizmet vermek için buna özen göstermeniz gerekiyor. Paketleme ve sıkma işlemlerinin halı yıkama hususunda en önemli unsurlar arasında yer aldığını bilmelisiniz.

 

4 Fırçalı Halı Yıkama Makinası Fiyatları

Doğrudan Cleanvac halı yıkama makineleri arasından seçim yaparak fiyat analizi yapabileceğinizi belirtelim. Türkiye’nin halı yıkama sektörünün lider firması olduğu için en uygun fiyatlarla kaliteye odaklanmanıza fırsat tanıyor. 4 fırçalı halı yıkama makineleri sayesinde giriş seviye işletmelerinizde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. İş hacmine bağlı olarak 8 fırçalı, 12 fırçalı makineler ve full otomatik yeni endüstriyel temizlik makineleri ile yolunuza devam edebilirsiniz.

 

Fiyat endeksini diğer firmalarla kıyaslarken kesinlikle performans ölçeğini önemsemek zorundasınız. Günlük metrekare yıkama kapasitesi, su ve deterjan için otomatik sistem, gelberi fonksiyonu önem taşıyan faktörlerdir. Tabi ki bunun yanı sıra ihtiyaca yönelik makineler için çift fırçalı halı yıkama makinası fiyatları da ilginizi çekebilir. Bu konunun tamamıyla işletmenize ve iş potansiyelinize bağlı olduğunu unutmayın. Kaliteli bir ürün seçimi ile hizmet verdiğiniz bölgede en iyi firmalar arasına girebileceğinizin garantisini veriyoruz.

Detaylı Bilgi Almak için  https://cleanvac.com/hali-ve-koltuk-yikama/    Adresini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA