fbpx

200 Bar Sıcak Soğuk Yıkama Makinesi Fiyatları

200 Bar Sıcak Soğuk Yıkama Makinesi Fiyatları

Temizlik her alanda mutlaka yapılması gereken bir uygulamadır. Ancak bu uygulamaların yapılabilmesi için birtakım temizlik ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçlar içerisinde de yıkama makinelerinin çok büyük bir önemi bulunuyor. Gerek sıcak yıkama makineleri gerekse de soğuk yıkama makineleri çeşitli özellikleri sayesinde en fazla tercih edilen makinelerdir. Firmamız her türlü yıkama makinesinin satışını yaparak insanların temizlik sürecini çok daha kolay atlatmasına yardımcı olmaktadır. Celanvac ayrıcalığı ile satışa sunulan tüm makine çeşitlerimiz sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olan ürünlerdir. 200 Bar sıcak soğuk yıkama makinesi fiyatları konusunda firmamız oldukça uygun imkânlar sunuyor ve temizleme sektöründe bir adım daha öne geçmenizde sizlere en iyi şekilde destek veriyor. Hem sıcak su hem de soğuk su makinelerimiz her koşulda temizlik ihtiyaçlarını karşılayan makinelerdir. Kendine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getiren makineler temizlik açısından derinlemesine bir etki sunuyor. Kaliteli bir temizlik anlayışına sahip olan ve kesin bir temizlik arayan insanlar çok rahat bir şekilde firmamızın ürünlerinden faydalanabilirler.

250 Bar Sıcak Soğuk Yıkama Makinesi Fiyatları

Firmamız temizlik ve yıkama makineleri arasında çok geniş bir ürün skalasına sahiptir. Bu makineler içerisinde hem sıcak su ile çalışan hem de soğuk su ile çalışan makineler bulabilirsiniz. 250 bar sıcak soğuk yıkama makinesi fiyatları makinelerin özelliklerine göre değişim gösteriyor. Çalışma kapasiteleri, garanti süresi, markası ve su kapasitesine farklı fiyatlarda ürün bulabilme imkânınız vardır. Sıcak su makinelerinin birden fazla özelliği bulunuyor. Bu özellikler makineler aracılığı ile çok iyi bir yıkama işlemi yapmanıza olanak tanıyor. Yıkama sırasında işinizi kolaylaştıracak tüm detaylar sıcak su makinelerinin içerisinde yer alıyor. Basit bir kullanım kılavuzu ile çok rahat bir şekilde yıkama makinelerinden faydalanabilirsiniz. Makinenin kullanımı son derece basittir ve tüm aparatları kolay şekilde takılıp çıkarılabilme özelliğine sahiptir. Gürültü açısından da oldukça ideal bir makinedir. Çünkü kullanım sırasında herhangi bir şekilde gürültü meydana getirmeyen kaliteli makinelerdir. Sıcak su makinelerimiz üzerinde polyester kaplama bulunuyor ve bu da makinelerimizin dışarıdan gelebilecek darbelere karşı son derece dirençli olmasını sağlıyor. Fiyatı açısından oldukça ideal olan 250 bar sıcak yıkama makineleri aradığınız hijyeni sizlere oldukça iyi şekilde sunacaktır.

150 Bar Sıcak Soğuk Yıkama Makinesi Fiyatları

Yıkama makineleri içerisinde sizlere en iyi yıkamayı sunacak olan cihazları firmamızdan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Çünkü makinelerimiz yıllarca garantisi olan makinelerdir ve kolay kolay bozulmayacak türden ürünlerdir. Bu ürünler içerisinde 150 sıcak soğuk yıkama makinesi fiyatları da insanların zorlanmadan satın alabilecekleri fiyatlardır. Çok geniş bir alanda kullanılabilecek olan bu yıkama makineleri temizlik sektöründe çalışan firmaların en iyi ekipmanları arasında yer alıyor. Çok büyük çapta olan iş yerlerinde dahi kullanılabilecek olan yıkama makineleri sayesinde temizlik de olması gerektiğinden çok daha kısa sürede bitecektir. Firmamız tarafından satılan soğuk su makineleri de sıcak su makineleri kadar teknik özelliğe sahip olan makinelerdir. Bu cihazların pompası orijinal İtalyan pompasıdır. Herhangi bir parçası bozulduğunda bu cihazların yedek parçalarını rahatlıkla firmamızdan temin edebilirsiniz. Makinelerin hortum uzunlukları da rahat bir yıkama yapabilmeniz için yeterli uzunlukta tasarlanmıştır. Firmamız yıkama makineleri konusunda sizlere en iyi marka ürünleri sunuyor ve makineleri de en iyi fiyatlarda almanıza yardımcı oluyor.

Sıcak Ve Soğuk Su Makinelerinin Genel Özellikleri

Firmamız tarafından satışa sunulan makineler kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Çalışma kuvveti son derece yüksektir. En derin lekeleri dahi kısa bir sürede çıkarma imkânı sunan makinelerdir. Özellikle soğuk su yıkama makinelerini birçok geniş alanda kullanabilirsiniz. Bu alanlar arasında alışveriş merkezleri, sanayi siteleri, oto yıkama firmaları, toplu konutlar, otoparklar sayılabilir. Makinelerimizin çalışma şekli son derece güvenlidir. Her türlü çalışma şartına uyumlu olarak tasarlanan cihazlardır. Bu da makineleri her türlü olumsuz durum karşısında güvence altına almaktadır. Dayanıklı cihazlar olması nedeni ile uzun yıllar bu makinelerden fayda sağlayabilirsiniz. Her türlü parça değişimi konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Çünkü Celanvac firmamız aynı zamanda bu makinelerin yedek parçalarının da satışını sizlere yapmaktadır. Sıcak ve soğuk su yıkama makinelerimiz hakkında fiyat bilgisi almak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA